Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
5
2
38:25
81:57
657:566
12
2
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
37:26
80:59
677:588
11
3
TJ Červený Kostelec A
Tisknout
4
3
37:26
82:62
696:620
11
4
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
31:32
66:67
598:590
11
5
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
63:79
594:665
11
6
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
4
33:30
72:68
613:612
10
7
TC Nové Město n. Metují B
Tisknout
3
4
32:31
72:68
652:626
10
8
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
6
16:47
40:96
473:693
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.
27
TC Nové Město n. Metují B SK Třebechovice pod Orebem A
4:5
8:11
96:102
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kolář Martin
1
Praus Lukáš (H)
1
4:6
7:5
6:4
17
15
2
1
1
0
2.
Hruška Martin
1
Vaniš Patrik
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
3.
Machová Barbora
6
Tomášková Jana (H)
3
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
4.
Horáková Vlasta
3
Rydlová Daniela
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
5.
Havelka Jakub
1
Sovák Petr
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
6.
Hejcman Marek
1
Lochman Josef
1
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
7.
Horáková Vlasta
Machová Barbora
3
6
Tomášková Jana (H)
Rydlová Daniela
3
1
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
8.
Kolář Martin
Hruška Martin
1
1
Praus Lukáš (H)
Vaniš Patrik
1
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
9.
Havelka Jakub
Hejcman Marek
1
1
Sovák Petr
Lochman Josef
1
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
               
96
102
8
11
4
5

Soupiska TC Nové Město n. Metují B

jméno
nar.
BH
1
Tichý Marek
11.05.1988
759
3
2
Melichárek Lukáš
01.04.1978
1035
1
3
Kolář Martin
01.06.1997
1035
1
4
Mazáč Tomáš (H)
13.01.1993
1035
1
5
Hruška Martin
24.07.1974
1035
1
6
Havelka Jakub
23.10.1996
1035
1
7
Hejcman Marek
16.07.2003
1035
1
8
Tetauer Pavel
20.01.1973
1035
1
9
Hofman Václav
01.04.2003
1035
1
10
Lepš Václav
14.08.1964
1035
1
21
Machová Barbora
06.06.1996
433
6
22
Horáková Vlasta
15.09.1974
794
3
23
Soukupová Martina
29.12.1988
1031
1
24
Janovská Klára
02.12.2004
1031
1
25
Jelinková Natálie
30.01.2006
1031
1

Soupiska SK Třebechovice pod Orebem A

jméno
nar.
BH
1
Praus Lukáš (H)
27.11.2002
1035
1
2
Fišer Miroslav
26.04.1982
1035
1
3
Vaniš Patrik
08.02.1975
1035
1
4
Vencl Vít
25.04.2002
1035
1
5
Černý Tomáš
25.03.1961
1035
1
6
Novotný Jakub
18.06.1992
1035
1
7
Sovák Petr
04.03.1975
1035
1
8
Kubíček Pavel
09.01.1969
1035
1
9
Praus Rudolf (H)
26.09.1972
1035
1
10
Lochman Josef
05.11.1969
1035
1
11
Novotný Jan
31.03.1989
1035
1
12
Kopecký David
16.05.1979
1035
1
21
Tomášková Jana (H)
09.07.2000
843
3
22
Rydlová Daniela
31.05.1993
1031
1
23
Šebestíková Lucie
11.10.2001
1031
1
24
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
1031
1
25
Kubíčková Kristýna
23.03.1997
1031
1
26
Koubová Anna
20.10.2001
1031
1