Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
5
2
38:25
81:57
657:566
12
2
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
37:26
80:59
677:588
11
3
TJ Červený Kostelec A
Tisknout
4
3
37:26
82:62
696:620
11
4
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
31:32
66:67
598:590
11
5
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
63:79
594:665
11
6
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
4
33:30
72:68
613:612
10
7
TC Nové Město n. Metují B
Tisknout
3
4
32:31
72:68
652:626
10
8
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
6
16:47
40:96
473:693
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.
21
TK Dynamo Hradec Králové B Tenisový klub SPORT,o.s.
0:9
1:18
42:109
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Brož Daniel
1
Fiedler Jiří (H)
4
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Sedliský Ondřej
1
Adam Matěj
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Špačková Diana
3
Bernardová Pavla
3
6:1
4:6
2:6
12
13
1
2
0
1
4.
Doudová Anna
1
Macháčková Tereza (H)
3
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Kovařík Jan
1
Sychrovský Miroslav
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Michálek Lukáš
1
Bezděk Tomáš
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Špačková Diana
Doudová Anna
3
1
Bernardová Pavla
Macháčková Tereza (H)
3
3
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Brož Daniel
Sedliský Ondřej
1
1
Fiedler Jiří (H)
Bezděk Tomáš
4
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
9.
Kovařík Jan
Michálek Lukáš
1
1
Adam Matěj
Sychrovský Miroslav
1
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
               
42
109
1
18
0
9

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Jon Lukáš
27.11.1987
1035
1
2
Martinek Ondřej
22.05.1980
1035
1
3
Šimčík Damián (EU)
04.07.1987
1035
1
4
Kučera Jakub
27.09.1995
1035
1
5
Brož Daniel
12.02.1997
1035
1
6
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1035
1
7
Kovařík Jan
20.08.1988
1035
1
8
Adam Pavel
06.03.1964
1035
1
9
Repák Rudolf
24.05.1967
1035
1
10
Kučera František
09.05.1974
1035
1
11
Michálek Lukáš
26.01.2003
1035
1
12
Michálek Tomáš
26.01.2003
1035
1
21
Bláhová Pavla
10.03.1991
651
4
22
Špačková Diana
08.06.1992
952
3
23
Vosečková Marie
10.10.1996
600
4
24
Marešová Kateřina (H)
05.03.2003
1031
1
25
Doudová Anna
01.11.2002
1031
1
26
Petrová Iva
03.08.1960
1031
1

Soupiska Tenisový klub SPORT,o.s.

jméno
nar.
BH
1
Fiedler Jiří (H)
14.06.2004
670
4
2
Průša Ladislav
14.03.1970
847
3
3
Adam Matěj
24.07.1999
1035
1
4
Sychrovský Miroslav
09.02.1964
1035
1
5
Bezděk Tomáš
11.06.1965
1035
1
21
Bernardová Pavla
28.03.2000
843
3
22
Macháčková Tereza (H)
13.05.2002
897
3
23
Vacková Lada
11.01.1977
952
3