Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
5
2
38:25
81:57
657:566
12
2
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
37:26
80:59
677:588
11
3
TJ Červený Kostelec A
Tisknout
4
3
37:26
82:62
696:620
11
4
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
31:32
66:67
598:590
11
5
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
63:79
594:665
11
6
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
4
33:30
72:68
613:612
10
7
TC Nové Město n. Metují B
Tisknout
3
4
32:31
72:68
652:626
10
8
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
6
16:47
40:96
473:693
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
9.6.
19
TJ Červený Kostelec A SK Rychnovek A
6:3
12:8
92:92
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Gerhardt Jan
4
Louda Vítězslav
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
2.
Ryba Jan
1
Kyška Jiří
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Kozáková Denisa
4
Pavlíčková Andrea
1
6:4
2:6
6:2
14
12
2
1
1
0
4.
Turková Veronika
6
Pourová Aneta
1
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
5.
Kábrt Tomáš
1
Pugzík Jan
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
6.
Erlebach Patrik
1
Válek Jiří
1
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Kozáková Denisa
Turková Veronika
4
6
Pavlíčková Andrea
Pourová Aneta
1
1
7:5
7:5
 
14
10
2
0
1
0
8.
Gerhardt Jan
Pavlík Daniel
4
1
Louda Vítězslav
Pugzík Jan
1
1
6:7
6:2
6:2
18
11
2
1
1
0
9.
Kábrt Tomáš
Erlebach Patrik
1
1
Kyška Jiří
Válek Jiří
1
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
               
92
92
12
8
6
3

Soupiska TJ Červený Kostelec A

jméno
nar.
BH
1
Gerhardt Jan
03.06.1986
511
4
2
Ryba Jan
02.07.1979
1035
1
3
Kábrt Tomáš
22.08.1985
1035
1
4
Erlebach Patrik
10.08.1984
1035
1
5
Gerhardt Vojtěch
26.04.1990
1035
1
6
Pavlík Daniel
07.12.1974
1035
1
7
Borůvka Vladimír
12.04.1967
1035
1
8
Brát Richard
26.03.1959
1035
1
9
Kult Jiří
24.04.1974
1035
1
10
Šesler Adam
02.06.2001
1035
1
11
Borůvka Martin
21.08.1998
1035
1
12
Kovář Petr (H)
26.08.1998
1035
1
21
Kozáková Denisa
31.10.1994
584
4
22
Turková Veronika
17.04.2001
373
6
23
Kuldová Eliška
13.09.1998
676
4
24
Drtinová Denisa
02.06.2003
843
3
25
Šeslerová Aneta
19.06.1995
731
3
26
Semeráková Lenka
10.09.1966
1031
1
27
Madarasová Kateřina
31.01.1976
1031
1
28
Madarasová Lucie
22.09.2005
1031
1

Soupiska SK Rychnovek A

jméno
nar.
BH
1
Louda Vítězslav
01.05.1975
1035
1
2
Kyška Jiří
05.06.1978
1035
1
3
Pugzík Jan
25.09.1984
1035
1
4
Válek Jiří
25.07.1984
1035
1
5
Městecký Tomáš
25.06.1984
1035
1
6
Čapek Vilém
08.09.1964
1035
1
7
Khol Josef
18.10.1985
1035
1
8
Hrdlička Václav
01.12.1985
1035
1
9
Ponikelský Michal
25.04.1985
1035
1
10
Flek Martin
24.06.1989
1035
1
11
Flek Pavel
12.10.1963
1035
1
12
Váňa Tomáš
03.12.1990
1035
1
21
Pavlíčková Andrea
02.01.1987
1031
1
22
Pourová Aneta
29.07.1989
1031
1
23
Mervartová Patricie
12.03.1975
1031
1
24
Ponikelská Monika
15.02.1986
1031
1
25
Fähnrichová Nikola
08.03.1994
1031
1