Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
5
2
38:25
81:57
657:566
12
2
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
37:26
80:59
677:588
11
3
TJ Červený Kostelec A
Tisknout
4
3
37:26
82:62
696:620
11
4
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
31:32
66:67
598:590
11
5
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
63:79
594:665
11
6
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
4
33:30
72:68
613:612
10
7
TC Nové Město n. Metují B
Tisknout
3
4
32:31
72:68
652:626
10
8
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
6
16:47
40:96
473:693
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
9.6.
17
Nespin, z.s. A TK Dynamo Hradec Králové B
5:4
10:10
91:81
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Neugebauer Richard
1
Martinek Ondřej
1
6:7
7:5
6:2
19
14
2
1
1
0
2.
Schiller Jiří (H)
1
Šimčík Damián (EU)
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Kutač Vojtěch (H)
1
Brož Daniel
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Kašpar Martin
1
Adam Pavel
1
4:6
6:0
6:4
16
10
2
1
1
0
5.
Matoušková Tereza
4
Špačková Diana
3
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Škodová Jesika
1
Doudová Anna
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
7.
Neugebauer Richard
Kutač Vojtěch (H)
1
1
Martinek Ondřej
Šimčík Damián (EU)
1
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Schiller Jiří (H)
Kašpar Martin
1
1
Brož Daniel
Adam Pavel
1
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Matoušková Tereza
Škodová Jesika
4
1
Špačková Diana
Doudová Anna
3
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
               
91
81
10
10
5
4

Soupiska Nespin, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Neugebauer Richard
25.06.1969
1035
1
2
Schiller Jiří (H)
03.01.1998
1035
1
3
Kutač Vojtěch (H)
25.07.1999
1035
1
4
Kašpar Martin
15.08.2000
1035
1
5
Říčař Ivo
29.01.1977
1035
1
6
Unger Jaroslav
20.10.2002
1035
1
7
Effenberk David
04.06.2003
1035
1
8
Rykr Daniel
15.07.1999
1035
1
9
Macháň Jan
22.07.1997
1035
1
10
Kaplan Dominik
12.06.1990
1035
1
11
Jirčík Adam
18.11.2001
1035
1
12
Rojek Adam
18.01.2002
1035
1
21
Matoušková Tereza
11.04.2001
699
4
22
Neugebauerová Markéta
06.07.1992
1031
1
23
Škodová Jesika
30.03.2003
1031
1
24
Kašparová Kamila
09.07.2002
1031
1
25
Holečková Adriana
18.11.2002
1031
1
26
Pánková Lucie
08.11.2001
1031
1
27
Myšáková Eliška
29.09.2002
1031
1
28
Urbánková Denisa
06.08.2002
1031
1

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Jon Lukáš
27.11.1987
1035
1
2
Martinek Ondřej
22.05.1980
1035
1
3
Šimčík Damián (EU)
04.07.1987
1035
1
4
Kučera Jakub
27.09.1995
1035
1
5
Brož Daniel
12.02.1997
1035
1
6
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1035
1
7
Kovařík Jan
20.08.1988
1035
1
8
Adam Pavel
06.03.1964
1035
1
9
Repák Rudolf
24.05.1967
1035
1
10
Kučera František
09.05.1974
1035
1
11
Michálek Lukáš
26.01.2003
1035
1
12
Michálek Tomáš
26.01.2003
1035
1
21
Bláhová Pavla
10.03.1991
651
4
22
Špačková Diana
08.06.1992
952
3
23
Vosečková Marie
10.10.1996
600
4
24
Marešová Kateřina (H)
05.03.2003
1031
1
25
Doudová Anna
01.11.2002
1031
1
26
Petrová Iva
03.08.1960
1031
1