Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
5
2
38:25
81:57
657:566
12
2
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
37:26
80:59
677:588
11
3
TJ Červený Kostelec A
Tisknout
4
3
37:26
82:62
696:620
11
4
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
31:32
66:67
598:590
11
5
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
63:79
594:665
11
6
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
4
33:30
72:68
613:612
10
7
TC Nové Město n. Metují B
Tisknout
3
4
32:31
72:68
652:626
10
8
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
6
16:47
40:96
473:693
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.
14
SK Rychnovek A Tenisový klub SPORT,o.s.
6:3
12:7
88:73
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Louda Vítězslav
1
Fiedler Jiří (H)
4
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
2.
Kyška Jiří
1
Průša Ladislav
3
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
3.
Pavlíčková Andrea
1
Bernardová Pavla
3
6:1
7:6
 
13
7
2
0
1
0
4.
Pourová Aneta
1
Vacková Lada
3
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
5.
Pugzík Jan
1
Adam Matěj
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Flek Pavel
1
Sychrovský Miroslav
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Louda Vítězslav
Pugzík Jan
1
1
Fiedler Jiří (H)
Průša Ladislav
4
3
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
8.
Kyška Jiří
Městecký Tomáš
1
1
Sychrovský Miroslav
Adam Matěj
1
1
6:2
3:6
6:2
15
10
2
1
1
0
9.
Pavlíčková Andrea
Pourová Aneta
1
1
Bernardová Pavla
Vacková Lada
3
3
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
               
88
73
12
7
6
3

Soupiska SK Rychnovek A

jméno
nar.
BH
1
Louda Vítězslav
01.05.1975
1035
1
2
Kyška Jiří
05.06.1978
1035
1
3
Pugzík Jan
25.09.1984
1035
1
4
Válek Jiří
25.07.1984
1035
1
5
Městecký Tomáš
25.06.1984
1035
1
6
Čapek Vilém
08.09.1964
1035
1
7
Khol Josef
18.10.1985
1035
1
8
Hrdlička Václav
01.12.1985
1035
1
9
Ponikelský Michal
25.04.1985
1035
1
10
Flek Martin
24.06.1989
1035
1
11
Flek Pavel
12.10.1963
1035
1
12
Váňa Tomáš
03.12.1990
1035
1
21
Pavlíčková Andrea
02.01.1987
1031
1
22
Pourová Aneta
29.07.1989
1031
1
23
Mervartová Patricie
12.03.1975
1031
1
24
Ponikelská Monika
15.02.1986
1031
1
25
Fähnrichová Nikola
08.03.1994
1031
1

Soupiska Tenisový klub SPORT,o.s.

jméno
nar.
BH
1
Fiedler Jiří (H)
14.06.2004
670
4
2
Průša Ladislav
14.03.1970
847
3
3
Adam Matěj
24.07.1999
1035
1
4
Sychrovský Miroslav
09.02.1964
1035
1
5
Bezděk Tomáš
11.06.1965
1035
1
21
Bernardová Pavla
28.03.2000
843
3
22
Macháčková Tereza (H)
13.05.2002
897
3
23
Vacková Lada
11.01.1977
952
3