Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
5
2
38:25
81:57
657:566
12
2
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
37:26
80:59
677:588
11
3
TJ Červený Kostelec A
Tisknout
4
3
37:26
82:62
696:620
11
4
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
31:32
66:67
598:590
11
5
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
63:79
594:665
11
6
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
4
33:30
72:68
613:612
10
7
TC Nové Město n. Metují B
Tisknout
3
4
32:31
72:68
652:626
10
8
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
6
16:47
40:96
473:693
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.
13
TK Dynamo Hradec Králové B SK Třebechovice pod Orebem A
6:3
12:7
93:81
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jon Lukáš
1
Praus Lukáš (H)
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Martinek Ondřej
1
Fišer Miroslav
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Bláhová Pavla
4
Tomášková Jana (H)
3
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
4.
Marešová Kateřina (H)
1
Rydlová Daniela
1
2:6
7:5
6:4
15
15
2
1
1
0
5.
Šimčík Damián (EU)
1
Vaniš Patrik
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
6.
Brož Daniel
1
Černý Tomáš
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
7.
Bláhová Pavla
Špačková Diana
4
3
Tomášková Jana (H)
Rydlová Daniela
3
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
8.
Jon Lukáš
Brož Daniel
1
1
Praus Lukáš (H)
Praus Rudolf (H)
1
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Martinek Ondřej
Šimčík Damián (EU)
1
1
Vaniš Patrik
Černý Tomáš
1
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
               
93
81
12
7
6
3

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Jon Lukáš
27.11.1987
1035
1
2
Martinek Ondřej
22.05.1980
1035
1
3
Šimčík Damián (EU)
04.07.1987
1035
1
4
Kučera Jakub
27.09.1995
1035
1
5
Brož Daniel
12.02.1997
1035
1
6
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1035
1
7
Kovařík Jan
20.08.1988
1035
1
8
Adam Pavel
06.03.1964
1035
1
9
Repák Rudolf
24.05.1967
1035
1
10
Kučera František
09.05.1974
1035
1
11
Michálek Lukáš
26.01.2003
1035
1
12
Michálek Tomáš
26.01.2003
1035
1
21
Bláhová Pavla
10.03.1991
651
4
22
Špačková Diana
08.06.1992
952
3
23
Vosečková Marie
10.10.1996
600
4
24
Marešová Kateřina (H)
05.03.2003
1031
1
25
Doudová Anna
01.11.2002
1031
1
26
Petrová Iva
03.08.1960
1031
1

Soupiska SK Třebechovice pod Orebem A

jméno
nar.
BH
1
Praus Lukáš (H)
27.11.2002
1035
1
2
Fišer Miroslav
26.04.1982
1035
1
3
Vaniš Patrik
08.02.1975
1035
1
4
Vencl Vít
25.04.2002
1035
1
5
Černý Tomáš
25.03.1961
1035
1
6
Novotný Jakub
18.06.1992
1035
1
7
Sovák Petr
04.03.1975
1035
1
8
Kubíček Pavel
09.01.1969
1035
1
9
Praus Rudolf (H)
26.09.1972
1035
1
10
Lochman Josef
05.11.1969
1035
1
11
Novotný Jan
31.03.1989
1035
1
12
Kopecký David
16.05.1979
1035
1
21
Tomášková Jana (H)
09.07.2000
843
3
22
Rydlová Daniela
31.05.1993
1031
1
23
Šebestíková Lucie
11.10.2001
1031
1
24
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
1031
1
25
Kubíčková Kristýna
23.03.1997
1031
1
26
Koubová Anna
20.10.2001
1031
1