Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
5
2
38:25
81:57
657:566
12
2
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
37:26
80:59
677:588
11
3
TJ Červený Kostelec A
Tisknout
4
3
37:26
82:62
696:620
11
4
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
31:32
66:67
598:590
11
5
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
63:79
594:665
11
6
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
4
33:30
72:68
613:612
10
7
TC Nové Město n. Metují B
Tisknout
3
4
32:31
72:68
652:626
10
8
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
6
16:47
40:96
473:693
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
1
TJ Červený Kostelec A TK Dynamo Hradec Králové B
8:1
16:3
99:51
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Gerhardt Jan
4
Martinek Ondřej
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
2.
Ryba Jan
1
Šimčík Damián (EU)
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Turková Veronika
6
Doudová Anna
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
4.
Kuldová Eliška
4
Petrová Iva
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
5.
Kábrt Tomáš
1
Adam Pavel
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
6.
Erlebach Patrik
1
Michálek Lukáš
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
7.
Kozáková Denisa
Turková Veronika
4
6
Doudová Anna
Petrová Iva
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Gerhardt Jan
Erlebach Patrik
4
1
Martinek Ondřej
Šimčík Damián (EU)
1
1
7:5
2:6
1:0
10
11
2
1
1
0
9.
Ryba Jan
Pavlík Daniel
1
1
Adam Pavel
Michálek Lukáš
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
99
51
16
3
8
1

Soupiska TJ Červený Kostelec A

jméno
nar.
BH
1
Gerhardt Jan
03.06.1986
511
4
2
Ryba Jan
02.07.1979
1035
1
3
Kábrt Tomáš
22.08.1985
1035
1
4
Erlebach Patrik
10.08.1984
1035
1
5
Gerhardt Vojtěch
26.04.1990
1035
1
6
Pavlík Daniel
07.12.1974
1035
1
7
Borůvka Vladimír
12.04.1967
1035
1
8
Brát Richard
26.03.1959
1035
1
9
Kult Jiří
24.04.1974
1035
1
10
Šesler Adam
02.06.2001
1035
1
11
Borůvka Martin
21.08.1998
1035
1
12
Kovář Petr (H)
26.08.1998
1035
1
21
Kozáková Denisa
31.10.1994
584
4
22
Turková Veronika
17.04.2001
373
6
23
Kuldová Eliška
13.09.1998
676
4
24
Drtinová Denisa
02.06.2003
843
3
25
Šeslerová Aneta
19.06.1995
731
3
26
Semeráková Lenka
10.09.1966
1031
1
27
Madarasová Kateřina
31.01.1976
1031
1
28
Madarasová Lucie
22.09.2005
1031
1

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Jon Lukáš
27.11.1987
1035
1
2
Martinek Ondřej
22.05.1980
1035
1
3
Šimčík Damián (EU)
04.07.1987
1035
1
4
Kučera Jakub
27.09.1995
1035
1
5
Brož Daniel
12.02.1997
1035
1
6
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1035
1
7
Kovařík Jan
20.08.1988
1035
1
8
Adam Pavel
06.03.1964
1035
1
9
Repák Rudolf
24.05.1967
1035
1
10
Kučera František
09.05.1974
1035
1
11
Michálek Lukáš
26.01.2003
1035
1
12
Michálek Tomáš
26.01.2003
1035
1
21
Bláhová Pavla
10.03.1991
651
4
22
Špačková Diana
08.06.1992
952
3
23
Vosečková Marie
10.10.1996
600
4
24
Marešová Kateřina (H)
05.03.2003
1031
1
25
Doudová Anna
01.11.2002
1031
1
26
Petrová Iva
03.08.1960
1031
1