Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slovan Moravská Třebová A
Tisknout
7
0
56:7
114:17
749:336
14
2
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
6
1
43:20
90:44
668:475
13
3
TO TJ Svitavy A
Tisknout
4
3
35:28
76:65
630:594
11
4
TC Dvůr Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
33:30
72:72
621:592
11
5
TC Chrudim A
Tisknout
3
4
23:40
56:83
552:631
10
6
TC Nové Město n. Metují A
Tisknout
2
5
25:38
61:85
580:684
9
7
TC Přelouč A
Tisknout
2
5
23:40
51:84
500:620
9
8
Tenis Nová Paka A
Tisknout
0
7
14:49
32:102
328:696
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.5.
7
TC Dvůr Králové, z.s. A TC Chrudim A
6:3
13:11
124:110
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pátý Daniel
20
Bálek Tomáš
4
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
2.
Vágner Michal
12
Voborník Jaromír
4
7:6
4:6
7:6
18
18
2
1
1
0
3.
Benešová Laura (H)
15
Janošíková Lenka
6
7:5
1:6
7:5
15
16
2
1
1
0
4.
Okopniak Nikola (EU)
9
Heřmanová Ráchel (H)
1
4:6
6:4
4:6
14
16
1
2
0
1
5.
Lukáš Břetislav
4
Pejcha Jan
6
4:6
6:2
6:3
16
11
2
1
1
0
6.
Pátý Michael
1
Kozel Josef
1
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
7.
Benešová Laura (H)
Okopniak Nikola (EU)
15
9
Janošíková Lenka
Heřmanová Ráchel (H)
6
1
6:1
3:6
6:2
15
9
2
1
1
0
8.
Pátý Daniel
Vágner Michal
20
12
Bálek Tomáš
Pejcha Jan
4
6
5:7
6:1
6:1
17
9
2
1
1
0
9.
Lukáš Břetislav
Pátý Michael
4
1
Kozel Josef
Procházka Petr
1
1
5:7
6:7
 
11
14
0
2
0
1
               
124
110
13
11
6
3

Soupiska TC Dvůr Králové, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Pátý Daniel
04.10.1999
58
20
2
Portois Anthony (EU)
08.08.1984
130
12
3
Markus Oliver (EU)
25.03.1980
150
12
4
Hrubý Jan (H)
22.02.1995
705
4
5
Vágner Michal
22.11.1977
184
12
6
Lukáš Břetislav
09.02.2002
475
4
7
Nápravník Roman
17.09.1972
524
4
8
Jansa Štěpán
19.07.2001
759
3
9
Holub Mikuláš
09.08.2002
720
3
10
Pátý Michael
04.10.1999
1035
1
11
Nápravník Adam (H)
10.04.2004
1035
1
12
Paťava Tadeáš
02.05.2002
1035
1
21
Benešová Laura (H)
01.08.2001
99
15
22
Knutsonová Gabriela Andrea (H)
21.04.1997
323
6
23
Baumová Tereza
11.09.1998
425
6
24
Baumová Nikola
11.09.1998
554
4
25
Okopniak Nikola (EU)
21.06.2001
200
9
26
Žižková Eva
29.03.2002
373
6
27
Výprachtická Bára
17.04.2003
1031
1
28
Holmanová Markéta
12.04.2001
1031
1

Soupiska TC Chrudim A

jméno
nar.
BH
1
Bálek Tomáš
14.06.1974
670
4
2
Voborník Jaromír
24.01.1992
639
4
3
Pejcha Jan
24.11.1999
350
6
4
Kozel Josef
17.04.1982
1035
1
5
Procházka Petr
02.10.1977
1035
1
6
Mansfeld Jiří
22.07.1993
1035
1
7
Novák Dominik
17.08.1987
1035
1
8
Tichý Jakub
28.12.1999
1035
1
9
Macek Tomáš
16.12.1997
1035
1
10
Novotný Matěj
16.04.1999
1035
1
11
Brázda Pavel
11.04.1993
1035
1
12
Uhlíř Jiří
20.02.1997
1035
1
21
Nováková Alžběta (H)
08.09.1998
204
9
22
Janošíková Lenka
11.08.1991
341
6
23
Heřmanová Ráchel (H)
22.02.2003
1031
1
24
Procházková Jana
23.10.1986
1031
1
25
Bohatá Tereza
01.07.2001
1031
1
26
Mašíková Anita
21.06.2001
1031
1
27
Sychrovská Nikola
03.01.2004
1031
1
28
Eisová Natálie
20.11.2004
1031
1