Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slovan Moravská Třebová A
Tisknout
7
0
56:7
114:17
749:336
14
2
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
6
1
43:20
90:44
668:475
13
3
TO TJ Svitavy A
Tisknout
4
3
35:28
76:65
630:594
11
4
TC Dvůr Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
33:30
72:72
621:592
11
5
TC Chrudim A
Tisknout
3
4
23:40
56:83
552:631
10
6
TC Nové Město n. Metují A
Tisknout
2
5
25:38
61:85
580:684
9
7
TC Přelouč A
Tisknout
2
5
23:40
51:84
500:620
9
8
Tenis Nová Paka A
Tisknout
0
7
14:49
32:102
328:696
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.
28
TO TJ Svitavy A TC Chrudim A
9:0
18:1
111:57
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Lipenský Martin
6
Bálek Tomáš
4
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
2.
Hipský Jiří
6
Pejcha Jan
6
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Budinová Simona (H)
4
Nováková Alžběta (H)
9
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
4.
Ondráčková Nikola
9
Heřmanová Ráchel (H)
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Chlup Marek
4
Kozel Josef
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
6.
Crha Jiří
1
Mansfeld Jiří
1
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
7.
Ondráčková Nikola
Budinová Simona (H)
9
4
Nováková Alžběta (H)
Heřmanová Ráchel (H)
9
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
8.
Lipenský Martin
Chlup Marek
6
4
Pejcha Jan
Procházka Petr
6
1
6:3
5:7
1:0
12
10
2
1
1
0
9.
Hipský Jiří
Crha Jiří
6
1
Bálek Tomáš
Kozel Josef
4
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
               
111
57
18
1
9
0

Soupiska TO TJ Svitavy A

jméno
nar.
BH
1
Konývka Jiří
24.12.1987
1010
3
2
Lipenský Martin
08.05.1981
436
6
3
Hipský Jiří
09.04.1984
450
6
4
Chlup Marek
15.03.1991
503
4
5
Linhart Martin
30.05.1971
821
3
6
Crha Jiří
08.01.1975
1035
1
7
Vrtěna Tomáš
25.12.2000
1035
1
8
Drápela Radim
29.12.1978
1035
1
9
Krejčí Jan
14.08.2004
1035
1
10
Nekvinda Lukáš
13.03.2000
1035
1
11
Hrubý Kryštof
02.07.2000
1035
1
12
Bahenský Martin
17.01.2003
1035
1
21
Budinová Simona (H)
01.07.2001
554
4
22
Ondráčková Nikola
02.08.1995
284
9
23
Bezdíčková Šárka (H)
08.08.1997
451
6
24
Sperátová Zuzana (H)
04.05.2003
1031
1
25
Krejčí Magdaléna
05.10.2001
1031
1

Soupiska TC Chrudim A

jméno
nar.
BH
1
Bálek Tomáš
14.06.1974
670
4
2
Voborník Jaromír
24.01.1992
639
4
3
Pejcha Jan
24.11.1999
350
6
4
Kozel Josef
17.04.1982
1035
1
5
Procházka Petr
02.10.1977
1035
1
6
Mansfeld Jiří
22.07.1993
1035
1
7
Novák Dominik
17.08.1987
1035
1
8
Tichý Jakub
28.12.1999
1035
1
9
Macek Tomáš
16.12.1997
1035
1
10
Novotný Matěj
16.04.1999
1035
1
11
Brázda Pavel
11.04.1993
1035
1
12
Uhlíř Jiří
20.02.1997
1035
1
21
Nováková Alžběta (H)
08.09.1998
204
9
22
Janošíková Lenka
11.08.1991
341
6
23
Heřmanová Ráchel (H)
22.02.2003
1031
1
24
Procházková Jana
23.10.1986
1031
1
25
Bohatá Tereza
01.07.2001
1031
1
26
Mašíková Anita
21.06.2001
1031
1
27
Sychrovská Nikola
03.01.2004
1031
1
28
Eisová Natálie
20.11.2004
1031
1