Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slovan Moravská Třebová A
Tisknout
7
0
56:7
114:17
749:336
14
2
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
6
1
43:20
90:44
668:475
13
3
TO TJ Svitavy A
Tisknout
4
3
35:28
76:65
630:594
11
4
TC Dvůr Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
33:30
72:72
621:592
11
5
TC Chrudim A
Tisknout
3
4
23:40
56:83
552:631
10
6
TC Nové Město n. Metují A
Tisknout
2
5
25:38
61:85
580:684
9
7
TC Přelouč A
Tisknout
2
5
23:40
51:84
500:620
9
8
Tenis Nová Paka A
Tisknout
0
7
14:49
32:102
328:696
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.
21
TC Přelouč A TC Chrudim A
3:6
6:13
64:94
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Votruba Mário (H)
3
Bálek Tomáš
4
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Lhota Petr
4
Pejcha Jan
6
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Strnad Tomáš
3
Kozel Josef
1
6:2
2:6
6:2
14
10
2
1
1
0
4.
Vilímek Lubomír
3
Procházka Petr
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
5.
Hladíková Jana
6
Janošíková Lenka
6
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Jelínková Barbora (H)
4
Heřmanová Ráchel (H)
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Strnad Tomáš
Kratochvíl Ondřej (H)
3
1
Pejcha Jan
Procházka Petr
6
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
8.
Vilímek Lubomír
Kurc Pavel
3
1
Bálek Tomáš
Kozel Josef
4
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Hladíková Jana
Jelínková Barbora (H)
6
4
Heřmanová Ráchel (H)
Janošíková Lenka
1
6
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
               
64
94
6
13
3
6

Soupiska TC Přelouč A

jméno
nar.
BH
1
Votruba Mário (H)
11.11.1981
946
3
2
Lhota Petr
08.04.1972
615
4
3
Strnad Tomáš
17.04.1987
821
3
4
Vilímek Lubomír
16.07.1976
903
3
5
Beneš Martin (H)
07.02.2004
745
3
6
Kurc Pavel
26.11.1963
1035
1
7
Jelínek Tomáš
04.06.1976
1035
1
8
Kratochvíl Ondřej (H)
20.05.2004
1035
1
9
Vančura Václav
13.12.1970
1035
1
10
Čepčář Tomáš
28.06.1966
1035
1
11
Vala Ondřej
11.11.1979
1035
1
12
Žoudlík Petr
21.02.1974
1035
1
21
Hladíková Jana
02.11.1987
373
6
22
Jelínková Barbora (H)
19.05.2004
464
4
23
Lhotová Andrea
30.09.2000
1031
1

Soupiska TC Chrudim A

jméno
nar.
BH
1
Bálek Tomáš
14.06.1974
670
4
2
Voborník Jaromír
24.01.1992
639
4
3
Pejcha Jan
24.11.1999
350
6
4
Kozel Josef
17.04.1982
1035
1
5
Procházka Petr
02.10.1977
1035
1
6
Mansfeld Jiří
22.07.1993
1035
1
7
Novák Dominik
17.08.1987
1035
1
8
Tichý Jakub
28.12.1999
1035
1
9
Macek Tomáš
16.12.1997
1035
1
10
Novotný Matěj
16.04.1999
1035
1
11
Brázda Pavel
11.04.1993
1035
1
12
Uhlíř Jiří
20.02.1997
1035
1
21
Nováková Alžběta (H)
08.09.1998
204
9
22
Janošíková Lenka
11.08.1991
341
6
23
Heřmanová Ráchel (H)
22.02.2003
1031
1
24
Procházková Jana
23.10.1986
1031
1
25
Bohatá Tereza
01.07.2001
1031
1
26
Mašíková Anita
21.06.2001
1031
1
27
Sychrovská Nikola
03.01.2004
1031
1
28
Eisová Natálie
20.11.2004
1031
1