Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slovan Moravská Třebová A
Tisknout
7
0
56:7
114:17
749:336
14
2
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
6
1
43:20
90:44
668:475
13
3
TO TJ Svitavy A
Tisknout
4
3
35:28
76:65
630:594
11
4
TC Dvůr Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
33:30
72:72
621:592
11
5
TC Chrudim A
Tisknout
3
4
23:40
56:83
552:631
10
6
TC Nové Město n. Metují A
Tisknout
2
5
25:38
61:85
580:684
9
7
TC Přelouč A
Tisknout
2
5
23:40
51:84
500:620
9
8
Tenis Nová Paka A
Tisknout
0
7
14:49
32:102
328:696
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
9.6.
20
TC Chrudim A Slovan Moravská Třebová A
1:8
2:16
38:106
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pejcha Jan
6
Pechala František (H)
15
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Kozel Josef
1
Modrák Karel
15
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
3.
Janošíková Lenka
6
Lebišová Veronika (H)
15
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Heřmanová Ráchel (H)
1
Kvapilová Hana
12
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Procházka Petr
1
Orlita Daniel
12
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Mansfeld Jiří
1
Pavlík David
3
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Janošíková Lenka
Heřmanová Ráchel (H)
6
1
Lebišová Veronika (H)
Kvapilová Hana
15
12
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Pejcha Jan
Kozel Josef
6
1
Elísek Tomáš
Modrák Karel
15
15
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Procházka Petr
Mansfeld Jiří
1
1
Pechala František (H)
Orlita Daniel
15
12
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
               
38
106
2
16
1
8

Soupiska TC Chrudim A

jméno
nar.
BH
1
Bálek Tomáš
14.06.1974
670
4
2
Voborník Jaromír
24.01.1992
639
4
3
Pejcha Jan
24.11.1999
350
6
4
Kozel Josef
17.04.1982
1035
1
5
Procházka Petr
02.10.1977
1035
1
6
Mansfeld Jiří
22.07.1993
1035
1
7
Novák Dominik
17.08.1987
1035
1
8
Tichý Jakub
28.12.1999
1035
1
9
Macek Tomáš
16.12.1997
1035
1
10
Novotný Matěj
16.04.1999
1035
1
11
Brázda Pavel
11.04.1993
1035
1
12
Uhlíř Jiří
20.02.1997
1035
1
21
Nováková Alžběta (H)
08.09.1998
204
9
22
Janošíková Lenka
11.08.1991
341
6
23
Heřmanová Ráchel (H)
22.02.2003
1031
1
24
Procházková Jana
23.10.1986
1031
1
25
Bohatá Tereza
01.07.2001
1031
1
26
Mašíková Anita
21.06.2001
1031
1
27
Sychrovská Nikola
03.01.2004
1031
1
28
Eisová Natálie
20.11.2004
1031
1

Soupiska Slovan Moravská Třebová A

jméno
nar.
BH
1
Elísek Tomáš
10.07.1995
97
15
2
Pechala František (H)
29.03.1999
112
15
3
Modrák Karel
05.06.1995
120
15
4
Orlita Daniel
08.07.1997
150
12
5
Pavlík David
23.05.1994
884
3
6
Brož David
20.12.1991
1035
1
7
Riemer Tomáš
15.08.1991
1035
1
8
Sedlák Jiří
16.04.1978
1035
1
9
Málek Jan
01.06.2002
1035
1
10
Málek Josef
01.06.2002
1035
1
11
Durák Lubomír
12.11.1977
1035
1
12
Babouček Tomáš
30.12.2001
1035
1
21
Fiedlerová Kristýna (H)
26.02.2000
112
15
22
Lebišová Veronika (H)
15.05.2001
113
15
23
Kvapilová Hana
05.08.1997
142
12
24
Šílová Nela
19.05.2006
1031
1
25
Ilowska Caroline (EU)
01.08.1998
1031
1
26
Sedláková Kristýna
13.08.2004
1031
1