Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slovan Moravská Třebová A
Tisknout
7
0
56:7
114:17
749:336
14
2
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
6
1
43:20
90:44
668:475
13
3
TO TJ Svitavy A
Tisknout
4
3
35:28
76:65
630:594
11
4
TC Dvůr Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
33:30
72:72
621:592
11
5
TC Chrudim A
Tisknout
3
4
23:40
56:83
552:631
10
6
TC Nové Město n. Metují A
Tisknout
2
5
25:38
61:85
580:684
9
7
TC Přelouč A
Tisknout
2
5
23:40
51:84
500:620
9
8
Tenis Nová Paka A
Tisknout
0
7
14:49
32:102
328:696
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.
14
TC Nové Město n. Metují A TC Chrudim A
4:5
8:11
71:85
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Dopita Marek
15
Bálek Tomáš
4
3:1
 
 
12
1
2
0
1
0
2.
Mazáč Ondřej
4
Pejcha Jan
6
6:3
6:7
6:1
18
11
2
1
1
0
3.
Sokolová Klára (H)
9
Janošíková Lenka
6
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Havlínová Andrea (H)
9
Heřmanová Ráchel (H)
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
5.
Smutný Petr
12
Kozel Josef
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Melichárek Lukáš
1
Procházka Petr
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
7.
Sokolová Klára (H)
Havlínová Andrea (H)
9
9
Janošíková Lenka
Heřmanová Ráchel (H)
6
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Dopita Marek
Smutný Petr
15
12
Pejcha Jan
Bálek Tomáš
6
4
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
9.
Mazáč Ondřej
Melichárek Lukáš
4
1
Procházka Petr
Kozel Josef
1
1
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
               
71
85
8
11
4
5

Soupiska TC Nové Město n. Metují A

jméno
nar.
BH
1
Dopita Marek
02.09.1990
82
15
2
Mazáč Ondřej
07.05.1998
488
4
3
Dittrich Martin
16.05.1977
864
3
4
Smutný Petr
08.06.1988
161
12
5
Tichý Marek
11.05.1988
759
3
6
Melichárek Lukáš
01.04.1978
1035
1
7
Kolář Martin
01.06.1997
1035
1
8
Mazáč Tomáš (H)
13.01.1993
1035
1
21
Sokolová Klára (H)
09.04.1998
292
9
22
Havlínová Andrea (H)
06.12.1995
286
9
23
Machová Barbora
06.06.1996
433
6
24
Horáková Vlasta
15.09.1974
794
3
25
Soukupová Martina
29.12.1988
1031
1

Soupiska TC Chrudim A

jméno
nar.
BH
1
Bálek Tomáš
14.06.1974
670
4
2
Voborník Jaromír
24.01.1992
639
4
3
Pejcha Jan
24.11.1999
350
6
4
Kozel Josef
17.04.1982
1035
1
5
Procházka Petr
02.10.1977
1035
1
6
Mansfeld Jiří
22.07.1993
1035
1
7
Novák Dominik
17.08.1987
1035
1
8
Tichý Jakub
28.12.1999
1035
1
9
Macek Tomáš
16.12.1997
1035
1
10
Novotný Matěj
16.04.1999
1035
1
11
Brázda Pavel
11.04.1993
1035
1
12
Uhlíř Jiří
20.02.1997
1035
1
21
Nováková Alžběta (H)
08.09.1998
204
9
22
Janošíková Lenka
11.08.1991
341
6
23
Heřmanová Ráchel (H)
22.02.2003
1031
1
24
Procházková Jana
23.10.1986
1031
1
25
Bohatá Tereza
01.07.2001
1031
1
26
Mašíková Anita
21.06.2001
1031
1
27
Sychrovská Nikola
03.01.2004
1031
1
28
Eisová Natálie
20.11.2004
1031
1