Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slovan Moravská Třebová A
Tisknout
7
0
56:7
114:17
749:336
14
2
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
6
1
43:20
90:44
668:475
13
3
TO TJ Svitavy A
Tisknout
4
3
35:28
76:65
630:594
11
4
TC Dvůr Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
33:30
72:72
621:592
11
5
TC Chrudim A
Tisknout
3
4
23:40
56:83
552:631
10
6
TC Nové Město n. Metují A
Tisknout
2
5
25:38
61:85
580:684
9
7
TC Přelouč A
Tisknout
2
5
23:40
51:84
500:620
9
8
Tenis Nová Paka A
Tisknout
0
7
14:49
32:102
328:696
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
19.5.
11
TC Chrudim A TK Česká Třebová, z.s. A
2:7
4:15
61:99
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Voborník Jaromír
4
Brusenbauch Alan
9
4:5
 
 
4
12
0
2
0
1
2.
Pejcha Jan
6
Fiedler Michael
3
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
3.
Janošíková Lenka
6
Kovářová Adriana
15
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Heřmanová Ráchel (H)
1
Moravcová Adéla (H)
9
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Kozel Josef
1
Hošpes Josef
4
6:3
6:7
6:0
18
10
2
1
1
0
6.
Procházka Petr
1
Lustyk Jakub
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Janošíková Lenka
Heřmanová Ráchel (H)
6
1
Kovářová Adriana
Moravcová Adéla (H)
15
9
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Pejcha Jan
Kozel Josef
6
1
Brusenbauch Alan
Lustyk Jakub
9
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Procházka Petr
Novotný Matěj
1
1
Hošpes Josef
Beránek Jaroslav
4
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
               
61
99
4
15
2
7

Soupiska TC Chrudim A

jméno
nar.
BH
1
Bálek Tomáš
14.06.1974
670
4
2
Voborník Jaromír
24.01.1992
639
4
3
Pejcha Jan
24.11.1999
350
6
4
Kozel Josef
17.04.1982
1035
1
5
Procházka Petr
02.10.1977
1035
1
6
Mansfeld Jiří
22.07.1993
1035
1
7
Novák Dominik
17.08.1987
1035
1
8
Tichý Jakub
28.12.1999
1035
1
9
Macek Tomáš
16.12.1997
1035
1
10
Novotný Matěj
16.04.1999
1035
1
11
Brázda Pavel
11.04.1993
1035
1
12
Uhlíř Jiří
20.02.1997
1035
1
21
Nováková Alžběta (H)
08.09.1998
204
9
22
Janošíková Lenka
11.08.1991
341
6
23
Heřmanová Ráchel (H)
22.02.2003
1031
1
24
Procházková Jana
23.10.1986
1031
1
25
Bohatá Tereza
01.07.2001
1031
1
26
Mašíková Anita
21.06.2001
1031
1
27
Sychrovská Nikola
03.01.2004
1031
1
28
Eisová Natálie
20.11.2004
1031
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Brusenbauch Alan
16.09.1977
227
9
2
Fiedler Michael
13.05.1975
1010
3
3
Hošpes Josef
24.01.1976
557
4
4
Lustyk Jakub
23.09.1988
1035
1
5
Beránek Jaroslav
24.09.1992
1035
1
6
Blažek Tomáš
30.12.1994
1035
1
7
Šnajdr Jaroslav
05.10.1986
1035
1
8
Petráž Jiří
19.02.1985
1035
1
9
Typl Jáchym
26.06.2003
1035
1
21
Kovářová Adriana
06.05.2001
106
15
22
Moravcová Adéla (H)
10.09.2003
201
9
23
Franková Nikola
20.06.1996
360
6
24
Novotná Karolína (H)
27.09.1994
759
3