Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

15. 4.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Astra Zahradní Město
Tisknout
5
0
35:10
76:24
527:308
10
2
Sokol Dolní Počernice z.s. B
Tisknout
3
2
28:17
62:40
458:414
8
3
TJ Kyje Praha 14 B
Tisknout
2
3
21:24
48:51
396:405
7
4
Sokol Horní Počernice C
Tisknout
2
3
20:25
44:58
376:443
7
5
TŠ Hostivař
Tisknout
2
3
19:26
42:59
383:482
7
6
Sokol Petrovice C
Tisknout
1
4
12:33
30:70
397:485
6
7
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.2018
23
TŠ Hostivař TJ Kyje Praha 14 B
3:6
6:13
67:100
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Lachmann Jan
1
Olšanský Filip (H)
1
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Dohnal Marek
1
Slavětínský Jakub
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Linhartová Aneta
1
Soukupová Barbora
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Procházková Šárka
1
Hegenbartová Marie
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Kudrlička Lukáš
1
Syrový Jakub (H)
1
6:4
3:6
6:2
15
12
2
1
1
0
6.
Lachmann Martin
1
Pospíšil Stanislav (H)
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
7.
Linhartová Aneta
Procházková Šárka
1
1
Soukupová Barbora
Hegenbartová Marie
1
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
8.
Dohnal Marek
Ščerbanič Vojtěch
1
1
Olšanský Filip (H)
Slavětínský Jakub
1
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Kudrlička Lukáš
Lachmann Martin
1
1
Syrový Jakub (H)
Pospíšil Stanislav (H)
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
               
67
100
6
13
3
6

Soupiska TŠ Hostivař

jméno
nar.
BH
1
Vrňák Jiří
21.04.1954
1035
1
2
Lachmann Jan
21.10.1986
1035
1
3
Ščerbanič Vojtěch
14.03.1984
1035
1
4
Dohnal Marek
24.08.1983
1035
1
5
Kudrlička Lukáš
14.03.1990
1035
1
6
Lachmann Martin
24.09.1983
1035
1
7
Svoboda Borislav
14.12.1989
1035
1
21
Linhartová Aneta
01.02.1990
1031
1
22
Procházková Šárka
06.06.1992
1031
1
23
Jarolímková Adéla
29.07.1975
1031
1
24
Lachmannová Eva
20.08.1984
1031
1
25
Peštová Andrea
23.08.2005
1031
1
26
Cahová Julie
23.04.2007
1031
1
27
Tomanová Karolína
07.07.2005
1031
1

Soupiska TJ Kyje Praha 14 B

jméno
nar.
BH
1
Olšanský Filip (H)
08.10.2003
1035
1
2
Slavětínský Jakub
27.05.1993
1035
1
3
Syrový Jakub (H)
03.06.2002
1035
1
4
Štěpán Marek (H)
28.11.2003
1035
1
5
Slavíček Martin
18.08.2003
1035
1
6
Hošek David
24.11.2001
1035
1
7
Pospíšil Stanislav (H)
13.06.2000
1035
1
8
Žák Ondřej
01.03.1965
1035
1
9
Svoboda Daniel (H)
10.11.2003
1035
1
21
Ferfecká Valentina (H)
10.07.2002
1031
1
22
Soukupová Barbora
09.07.2002
1031
1
23
Pospíšilová Kristýna (H)
13.06.2000
1031
1
24
Hegenbartová Marie
31.01.1998
1031
1
25
Soukupová Šárka
07.07.1969
1031
1