Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

DA2A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Žatec
Tisknout
7
0
44:19
93:44
747:530
14
2
TK Krásné Březno A
Tisknout
5
2
40:23
81:51
601:491
12
3
TK Severní Terasa A
Tisknout
5
2
39:24
81:51
639:513
12
4
TK Ústí n.Labem
Tisknout
4
3
31:32
63:65
503:506
11
5
TK Jirkov
Tisknout
3
4
28:35
61:75
556:631
10
6
SK Tenis Duchcov B
Tisknout
2
5
26:37
54:80
547:622
9
7
TK Evženie Klášterec n/O
Tisknout
2
5
25:38
54:78
498:619
9
8
TJ Proboštov
Tisknout
0
7
19:44
47:90
516:695
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
6.5 2017
7
TK Severní Terasa A TK Evženie Klášterec n/O
6:3
12:6
85:62
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Mach Vladimír
1
Hanzlík Lukáš
4
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Sobotka Jiří
1
Brandtner Jan
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
3.
Neuvirthová Petra
4
Nováková Karolína (H)
6
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Juračková Tereza
1
Nestlerová Nicole
3
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Hrubý Matouš (H)
1
Plomer Arnošt
1
7:5
7:5
 
14
10
2
0
1
0
6.
Heneberk Jan
1
Brandtner Daniel
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Neuvirthová Petra
Juračková Tereza
4
1
Nováková Karolína (H)
Nestlerová Nicole
6
3
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Mach Vladimír
Sobotka Jiří
1
1
Hanzlík Lukáš
Brandtner Daniel
4
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
9.
Hrubý Matouš (H)
Heneberk Jan
1
1
Plomer Arnošt
Brandtner Jan
1
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
               
85
62
12
6
6
3

Soupiska TK Severní Terasa A

jméno
nar.
BH
1
Mátl Jan
19.09.1999
1030
1
2
Mátl Jakub
24.07.2002
1030
1
3
Tränker Stefan (EU)
01.01.1982
1030
1
4
Urbík Jan
01.11.1981
1030
1
5
Bisenius Ladislav
31.01.1977
1030
1
6
Mach Vladimír
09.02.1987
1030
1
7
Sobotka Jiří
05.01.1981
1030
1
8
Petzold Dirk (EU)
25.04.1982
1030
1
9
Šimůnek Petr
26.08.1976
1030
1
10
Hrubý Matouš (H)
29.12.1999
1030
1
11
Kmoníček Martin
13.04.1975
1030
1
12
Heneberk Jan
08.05.1972
1030
1
21
Neuvirthová Petra
28.05.1990
633
4
22
Steklá Miriam
03.10.1981
732
3
23
Voborníková Zuzana
01.12.1988
999
1
24
Herzingerová Jana
15.04.1988
999
1
25
Juračková Tereza
18.07.2000
999
1
26
Neuvirthová Iva
09.03.1993
999
1
27
Gibalová Patricie
08.12.2005
999
1
28
Masopustová Sára
29.06.1999
999
1

Soupiska TK Evženie Klášterec n/O

jméno
nar.
BH
1
Hanzlík Lukáš
30.03.2000
694
4
2
Brandtner Jan
30.11.2002
1030
1
3
Plomer Arnošt
18.10.1979
1030
1
4
Janák Miroslav
18.04.1965
1030
1
5
Hlavatý Petr
08.11.1966
1030
1
6
Novák Miloslav
05.12.1974
1030
1
7
Holub Jakub
14.10.2000
1030
1
8
Kozelnický Jakub
18.11.2000
1030
1
9
Brandtner Daniel
24.12.1999
1030
1
21
Nováková Karolína (H)
26.10.2002
397
6
22
Nestlerová Nicole
29.09.2000
934
3
23
Novotná Petra
17.06.1999
999
1
24
Gerstnerová Adéla
30.05.2003
999
1