Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

DA2A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Žatec
Tisknout
7
0
44:19
93:44
747:530
14
2
TK Krásné Březno A
Tisknout
5
2
40:23
81:51
601:491
12
3
TK Severní Terasa A
Tisknout
5
2
39:24
81:51
639:513
12
4
TK Ústí n.Labem
Tisknout
4
3
31:32
63:65
503:506
11
5
TK Jirkov
Tisknout
3
4
28:35
61:75
556:631
10
6
SK Tenis Duchcov B
Tisknout
2
5
26:37
54:80
547:622
9
7
TK Evženie Klášterec n/O
Tisknout
2
5
25:38
54:78
498:619
9
8
TJ Proboštov
Tisknout
0
7
19:44
47:90
516:695
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4 2017
3
TK Krásné Březno A TK Severní Terasa A
7:2
14:5
102:74
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Martinek Jiří (H)
1
Bisenius Ladislav
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
2.
Gregor Robert
1
Mach Vladimír
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Šrámková Adriana (H)
3
Neuvirthová Petra
4
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
4.
Olyšarová Tereza
3
Herzingerová Jana
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
5.
Červený Miroslav
1
Sobotka Jiří
1
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
6.
Šulc Daniel
1
Šimůnek Petr
1
0:6
6:7
 
6
13
0
2
0
1
7.
Šrámková Adriana (H)
Olyšarová Tereza
3
3
Neuvirthová Petra
Herzingerová Jana
4
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
8.
Martinek Jiří (H)
Dospěl Jiří
1
1
Mach Vladimír
Šimůnek Petr
1
1
7:6
6:1
 
13
7
2
0
1
0
9.
Červený Miroslav
Šulc Daniel
1
1
Sobotka Jiří
Hrubý Matouš (H)
1
1
1:6
6:2
10:5
17
13
2
1
1
0
               
102
74
14
5
7
2

Soupiska TK Krásné Březno A

jméno
nar.
BH
1
Martinek Jiří (H)
23.06.1982
1030
1
2
Gregor Robert
04.10.1973
1030
1
3
Červený Miroslav
21.08.1974
1030
1
4
Šulc Daniel
13.06.1974
1030
1
5
Dospěl Jiří
29.10.1973
1030
1
6
Tlapák Jaroslav
12.02.1974
1030
1
7
Brada František
14.11.1973
1030
1
8
Kneblík David
27.06.1978
1030
1
9
Ponrt Marcel
12.01.1973
1030
1
10
Smetana Zdeněk
07.09.1979
1030
1
11
Vejlupek Michal
11.05.1973
1030
1
12
Mareš David
20.06.1994
1030
1
21
Šrámková Adriana (H)
17.10.2002
868
3
22
Olyšarová Tereza
09.10.1994
818
3
23
Brožová Drahomíra
19.12.1993
934
3
24
Klementová Ingrid
29.01.1990
999
1
25
Krejčíková Tereza
03.09.1987
999
1
26
Bradová Ivana
18.05.1973
999
1
27
Streubelová Zuzana
09.11.1959
999
1
28
Dospělová Jaroslava
19.12.1972
999
1

Soupiska TK Severní Terasa A

jméno
nar.
BH
1
Mátl Jan
19.09.1999
1030
1
2
Mátl Jakub
24.07.2002
1030
1
3
Tränker Stefan (EU)
01.01.1982
1030
1
4
Urbík Jan
01.11.1981
1030
1
5
Bisenius Ladislav
31.01.1977
1030
1
6
Mach Vladimír
09.02.1987
1030
1
7
Sobotka Jiří
05.01.1981
1030
1
8
Petzold Dirk (EU)
25.04.1982
1030
1
9
Šimůnek Petr
26.08.1976
1030
1
10
Hrubý Matouš (H)
29.12.1999
1030
1
11
Kmoníček Martin
13.04.1975
1030
1
12
Heneberk Jan
08.05.1972
1030
1
21
Neuvirthová Petra
28.05.1990
633
4
22
Steklá Miriam
03.10.1981
732
3
23
Voborníková Zuzana
01.12.1988
999
1
24
Herzingerová Jana
15.04.1988
999
1
25
Juračková Tereza
18.07.2000
999
1
26
Neuvirthová Iva
09.03.1993
999
1
27
Gibalová Patricie
08.12.2005
999
1
28
Masopustová Sára
29.06.1999
999
1