Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

DA2A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Žatec
Tisknout
7
0
44:19
93:44
747:530
14
2
TK Krásné Březno A
Tisknout
5
2
40:23
81:51
601:491
12
3
TK Severní Terasa A
Tisknout
5
2
39:24
81:51
639:513
12
4
TK Ústí n.Labem
Tisknout
4
3
31:32
63:65
503:506
11
5
TK Jirkov
Tisknout
3
4
28:35
61:75
556:631
10
6
SK Tenis Duchcov B
Tisknout
2
5
26:37
54:80
547:622
9
7
TK Evženie Klášterec n/O
Tisknout
2
5
25:38
54:78
498:619
9
8
TJ Proboštov
Tisknout
0
7
19:44
47:90
516:695
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
10.6 2017
17
TK Severní Terasa A TK Ústí n.Labem
6:3
12:6
84:58
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Tränker Stefan (EU)
1
Švec Martin
4
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
2.
Sobotka Jiří
1
Ešner Michal
4
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
3.
Steklá Miriam
3
Neradová Štěpánka
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
4.
Herzingerová Jana
1
Galovičová Michaela
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
5.
Petzold Dirk (EU)
1
Zlámal Petr
1
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
6.
Šimůnek Petr
1
Kalhous Jiří
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Tränker Stefan (EU)
Petzold Dirk (EU)
1
1
Švec Martin
Zlámal Petr
4
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
8.
Sobotka Jiří
Šimůnek Petr
1
1
Ešner Michal
Kalhous Jiří
4
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Steklá Miriam
Herzingerová Jana
3
1
Neradová Štěpánka
Galovičová Michaela
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
               
84
58
12
6
6
3

Soupiska TK Severní Terasa A

jméno
nar.
BH
1
Mátl Jan
19.09.1999
1030
1
2
Mátl Jakub
24.07.2002
1030
1
3
Tränker Stefan (EU)
01.01.1982
1030
1
4
Urbík Jan
01.11.1981
1030
1
5
Bisenius Ladislav
31.01.1977
1030
1
6
Mach Vladimír
09.02.1987
1030
1
7
Sobotka Jiří
05.01.1981
1030
1
8
Petzold Dirk (EU)
25.04.1982
1030
1
9
Šimůnek Petr
26.08.1976
1030
1
10
Hrubý Matouš (H)
29.12.1999
1030
1
11
Kmoníček Martin
13.04.1975
1030
1
12
Heneberk Jan
08.05.1972
1030
1
21
Neuvirthová Petra
28.05.1990
633
4
22
Steklá Miriam
03.10.1981
732
3
23
Voborníková Zuzana
01.12.1988
999
1
24
Herzingerová Jana
15.04.1988
999
1
25
Juračková Tereza
18.07.2000
999
1
26
Neuvirthová Iva
09.03.1993
999
1
27
Gibalová Patricie
08.12.2005
999
1
28
Masopustová Sára
29.06.1999
999
1

Soupiska TK Ústí n.Labem

jméno
nar.
BH
1
Švec Martin
24.10.1984
472
4
2
Ešner Michal
28.01.1981
665
4
3
Zlámal Petr
13.11.1976
1030
1
4
Kalhous Jiří
07.07.1972
1030
1
5
Velík Libor
29.05.1966
1030
1
6
Procházka Petr
06.10.1963
1030
1
7
Renner Jan
18.12.1998
1030
1
8
Nosek Jan
20.08.2001
1030
1
9
Dvořák Daniel
18.01.2001
1030
1
10
Parachin Petr
13.07.2001
1030
1
11
Kůtka Lukáš
26.04.2001
1030
1
21
Sahulová Lenka
27.08.1986
694
3
22
Kösslerová Angelina Barbette
11.08.2001
934
3
23
Sluková Blanka
22.09.2003
999
1
24
Neradová Štěpánka
27.08.2002
999
1
25
Galovičová Michaela
21.01.2003
999
1