Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
7
0
59:4
118:11
733:282
14
2
TJ Chlumec n/Cidlinou A
Tisknout
6
1
45:18
93:43
702:495
13
3
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
35:28
75:62
630:538
11
4
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
65:77
609:652
11
5
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
3
4
31:32
71:69
608:635
10
6
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
3
4
25:38
56:80
540:595
10
7
Nespin, z.s.
Tisknout
0
7
17:46
38:94
424:681
7
8
LTC Jaroměř
Tisknout
1
6
12:51
25:105
342:710
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
6.5.
7
TENIS-CENTRUM DTJ HK D TK Dynamo Hradec Králové B
8:1
16:2
98:47
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kaiser Kevin
4
Martinek Ondřej
1
7:6
6:2
 
13
8
2
0
1
0
2.
Kolář Filip
3
Šimčík Damián (EU)
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Štětková Klára
6
Špačková Diana
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
4.
Beladová Markéta
1
Havlínová Veronika (H)
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
5.
Andrusewycz Ruslan (EU)
1
Brož Daniel
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
6.
Krejčíř Petr
1
Kovařík Jan
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
7.
Štětková Klára
Beladová Markéta
6
1
Špačková Diana
Havlínová Veronika (H)
1
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
8.
Kaiser Kevin
Andrusewycz Ruslan (EU)
4
1
Martinek Ondřej
Šimčík Damián (EU)
1
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
9.
Kolář Filip
Krejčíř Petr
3
1
Brož Daniel
Kovařík Jan
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
               
98
47
16
2
8
1

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK D

jméno
nar.
BH
1
Novák Jakub
26.07.1999
469
4
2
Kaiser Kevin
30.03.1999
710
4
3
Osladil Martin
01.02.1988
558
4
4
Rous Marek
04.02.1998
156
12
5
Kolář Filip
27.06.2001
937
3
6
Vojtíšek Petr (H)
22.03.1985
1030
1
7
Andrusewycz Ruslan (EU)
08.11.1996
1030
1
8
Krejčíř Petr
12.04.2001
1030
1
9
Modrý Aleš
21.05.1993
1030
1
10
Čížek Daniel
12.04.2002
1030
1
11
Polák Marek
21.04.2001
1030
1
12
Brunclík Michal
05.12.1983
1030
1
21
Dörreová Adéla
28.09.2002
211
9
22
Kulhavá Veronika
20.08.2001
325
6
23
Bergmanová Gabriela
09.05.1987
366
6
24
Štětková Klára
14.04.2000
330
6
25
Jelínková Daniela
02.10.2002
999
1
26
Beladová Markéta
23.04.2001
999
1
27
Kozlíková Magdalena
23.01.1997
999
1
28
Beránková Bára
27.03.2003
999
1

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Jon Lukáš
27.11.1987
1030
1
2
Martinek Ondřej
22.05.1980
1030
1
3
Šimčík Damián (EU)
04.07.1987
1030
1
4
Kučera Jakub
27.09.1995
1030
1
5
Brož Daniel
12.02.1997
1030
1
6
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1030
1
7
Kovařík Jan
20.08.1988
1030
1
8
Adam Pavel
06.03.1964
1030
1
9
Repák Rudolf
24.05.1967
1030
1
10
Kučera František
09.05.1974
1030
1
21
Bláhová Pavla
10.03.1991
934
3
22
Vosečková Marie
10.10.1996
868
3
23
Špačková Diana
08.06.1992
999
1
24
Havlínová Veronika (H)
17.12.2002
999
1
25
Ceeová Tereza
07.09.2000
999
1
26
Petrová Iva
03.08.1960
999
1
27
Burdychová Kristýna
07.04.1989
999
1
28
Doudová Anna
01.11.2002
999
1