Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
7
0
59:4
118:11
733:282
14
2
TJ Chlumec n/Cidlinou A
Tisknout
6
1
45:18
93:43
702:495
13
3
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
35:28
75:62
630:538
11
4
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
65:77
609:652
11
5
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
3
4
31:32
71:69
608:635
10
6
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
3
4
25:38
56:80
540:595
10
7
Nespin, z.s.
Tisknout
0
7
17:46
38:94
424:681
7
8
LTC Jaroměř
Tisknout
1
6
12:51
25:105
342:710
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
6.5.
6
SK Třebechovice pod Orebem A SK Rychnovek A
7:2
14:7
106:79
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fišer Miroslav
1
Louda Vítězslav
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
2.
Novotný Jakub
1
Kyška Jiří
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Tomášková Jana (H)
6
Pavlíčková Andrea
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
4.
Rydlová Daniela
4
Pourová Aneta
1
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
5.
Černý Tomáš
1
Pugzík Jan
1
6:3
4:6
7:6
17
15
2
1
1
0
6.
Praus Lukáš (H)
1
Válek Jiří
1
6:1
3:6
7:5
16
12
2
1
1
0
7.
Tomášková Jana (H)
Rydlová Daniela
6
4
Pavlíčková Andrea
Pourová Aneta
1
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
8.
Novotný Jakub
Praus Lukáš (H)
1
1
Louda Vítězslav
Kyška Jiří
1
1
1:6
6:2
6:3
13
11
2
1
1
0
9.
Černý Tomáš
Lochman Josef
1
1
Pugzík Jan
Válek Jiří
1
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
               
106
79
14
7
7
2

Soupiska SK Třebechovice pod Orebem A

jméno
nar.
BH
1
Vaniš Patrik
08.02.1975
897
3
2
Fišer Miroslav
26.04.1982
1030
1
3
Novotný Jakub
18.06.1992
1030
1
4
Černý Tomáš
25.03.1961
1030
1
5
Praus Lukáš (H)
27.11.2002
1030
1
6
Sovák Petr
04.03.1975
1030
1
7
Jelen Martin (H)
09.04.1981
1030
1
8
Praus Rudolf (H)
26.09.1972
1030
1
9
Kubíček Pavel
09.01.1969
1030
1
10
Lochman Josef
05.11.1969
1030
1
11
Knížek Tomáš
08.06.1982
1030
1
12
Novotný Jan
31.03.1989
1030
1
21
Tomášková Jana (H)
09.07.2000
417
6
22
Rydlová Daniela
31.05.1993
529
4
23
Šebestíková Lucie
11.10.2001
818
3
24
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
999
1
25
Svobodová Terezie
24.06.1977
999
1
26
Kubíčková Kristýna
23.03.1997
999
1
27
Loskotová Radka
30.11.2001
999
1
28
Koubová Anna
20.10.2001
999
1

Soupiska SK Rychnovek A

jméno
nar.
BH
1
Louda Vítězslav
01.05.1975
1030
1
2
Kyška Jiří
05.06.1978
1030
1
3
Pugzík Jan
25.09.1984
1030
1
4
Válek Jiří
25.07.1984
1030
1
5
Městecký Tomáš
25.06.1984
1030
1
6
Čapek Vilém
08.09.1964
1030
1
7
Khol Josef
18.10.1985
1030
1
8
Hrdlička Václav
01.12.1985
1030
1
9
Flek Martin
24.06.1989
1030
1
10
Flek Pavel
12.10.1963
1030
1
11
Ponikelský Michal
25.04.1985
1030
1
21
Pavlíčková Andrea
02.01.1987
999
1
22
Pourová Aneta
29.07.1989
999
1
23
Mervartová Patricie
12.03.1975
999
1
24
Ponikelská Monika
15.02.1986
999
1
25
Fähnrichová Nikola
08.03.1994
999
1
26
Fleková Blanka
16.12.1966
999
1