Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
7
0
59:4
118:11
733:282
14
2
TJ Chlumec n/Cidlinou A
Tisknout
6
1
45:18
93:43
702:495
13
3
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
35:28
75:62
630:538
11
4
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
65:77
609:652
11
5
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
3
4
31:32
71:69
608:635
10
6
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
3
4
25:38
56:80
540:595
10
7
Nespin, z.s.
Tisknout
0
7
17:46
38:94
424:681
7
8
LTC Jaroměř
Tisknout
1
6
12:51
25:105
342:710
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
24.6.
27
LTC Jaroměř SK Rychnovek A
1:8
3:16
56:103
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Faltejsek Matěj
1
Louda Vítězslav
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
2.
Šafka Vladimír
1
Kyška Jiří
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
3.
Konečná Marcela
1
Pavlíčková Andrea
1
4:6
6:3
0:6
10
15
1
2
0
1
4.
Samková Petra
1
Pourová Aneta
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Exnar Miloš
1
Pugzík Jan
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Kaňka Miroslav
1
Válek Jiří
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Konečná Marcela
Samková Petra
1
1
Pavlíčková Andrea
Pourová Aneta
1
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Faltejsek Matěj
Šafka Vladimír
1
1
Kyška Jiří
Městecký Tomáš
1
1
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
9.
Exnar Miloš
Kaňka Miroslav
1
1
Louda Vítězslav
Válek Jiří
1
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
               
56
103
3
16
1
8

Soupiska LTC Jaroměř

jméno
nar.
BH
1
Pecháček Stanislav
06.12.1978
1030
1
2
Faltejsek Matěj
19.11.1993
1030
1
3
Blažek Rostislav
20.12.1970
1030
1
4
Zima Jan
12.08.1977
1030
1
5
Šimek Roman
21.06.1981
1030
1
6
Matys Vladimír
31.10.1977
1030
1
7
Šafka Vladimír
09.11.1984
1030
1
8
Růta Miloš
24.02.1973
1030
1
9
Exnar Miloš
28.02.1971
1030
1
10
Hladík Jaromír
17.03.2000
1030
1
11
Fiala Josef
28.01.2000
1030
1
12
Kaňka Miroslav
17.02.2000
1030
1
21
Konečná Marcela
08.06.1974
999
1
22
Nasvetrová Lenka
08.10.1977
999
1
23
Samková Petra
24.07.1984
999
1
24
Reichertová Tereza
20.06.2000
999
1
25
Exnarová Klára
23.06.1999
999
1
26
Netolická Lucie
05.11.1989
999
1

Soupiska SK Rychnovek A

jméno
nar.
BH
1
Louda Vítězslav
01.05.1975
1030
1
2
Kyška Jiří
05.06.1978
1030
1
3
Pugzík Jan
25.09.1984
1030
1
4
Válek Jiří
25.07.1984
1030
1
5
Městecký Tomáš
25.06.1984
1030
1
6
Čapek Vilém
08.09.1964
1030
1
7
Khol Josef
18.10.1985
1030
1
8
Hrdlička Václav
01.12.1985
1030
1
9
Flek Martin
24.06.1989
1030
1
10
Flek Pavel
12.10.1963
1030
1
11
Ponikelský Michal
25.04.1985
1030
1
21
Pavlíčková Andrea
02.01.1987
999
1
22
Pourová Aneta
29.07.1989
999
1
23
Mervartová Patricie
12.03.1975
999
1
24
Ponikelská Monika
15.02.1986
999
1
25
Fähnrichová Nikola
08.03.1994
999
1
26
Fleková Blanka
16.12.1966
999
1