Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
7
0
59:4
118:11
733:282
14
2
TJ Chlumec n/Cidlinou A
Tisknout
6
1
45:18
93:43
702:495
13
3
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
35:28
75:62
630:538
11
4
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
65:77
609:652
11
5
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
3
4
31:32
71:69
608:635
10
6
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
3
4
25:38
56:80
540:595
10
7
Nespin, z.s.
Tisknout
0
7
17:46
38:94
424:681
7
8
LTC Jaroměř
Tisknout
1
6
12:51
25:105
342:710
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
24.6.
26
TENIS-CENTRUM DTJ HK D TJ Chlumec n/Cidlinou A
8:1
16:2
103:55
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kaiser Kevin
4
Pagač Petr
3
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
2.
Osladil Martin
4
Louda Miroslav (H)
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
3.
Bergmanová Gabriela
6
Matějů Tereza
4
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
4.
Štětková Klára
6
Pavlásková Lada
1
7:6
6:2
 
13
8
2
0
1
0
5.
Krejčíř Petr
1
Bambas Roman
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
6.
Polák Marek
1
Doležal Roman
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
7.
Bergmanová Gabriela
Štětková Klára
6
6
Pavlásková Lada
Matějů Tereza
1
4
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
8.
Krejčíř Petr
Polák Marek
1
1
Pagač Petr
Louda Miroslav (H)
3
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
9.
Modrý Aleš
Čížek Daniel
1
1
Bambas Roman
Bučina Jan
1
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
               
103
55
16
2
8
1

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK D

jméno
nar.
BH
1
Novák Jakub
26.07.1999
469
4
2
Kaiser Kevin
30.03.1999
710
4
3
Osladil Martin
01.02.1988
558
4
4
Rous Marek
04.02.1998
156
12
5
Kolář Filip
27.06.2001
937
3
6
Vojtíšek Petr (H)
22.03.1985
1030
1
7
Andrusewycz Ruslan (EU)
08.11.1996
1030
1
8
Krejčíř Petr
12.04.2001
1030
1
9
Modrý Aleš
21.05.1993
1030
1
10
Čížek Daniel
12.04.2002
1030
1
11
Polák Marek
21.04.2001
1030
1
12
Brunclík Michal
05.12.1983
1030
1
21
Dörreová Adéla
28.09.2002
211
9
22
Kulhavá Veronika
20.08.2001
325
6
23
Bergmanová Gabriela
09.05.1987
366
6
24
Štětková Klára
14.04.2000
330
6
25
Jelínková Daniela
02.10.2002
999
1
26
Beladová Markéta
23.04.2001
999
1
27
Kozlíková Magdalena
23.01.1997
999
1
28
Beránková Bára
27.03.2003
999
1

Soupiska TJ Chlumec n/Cidlinou A

jméno
nar.
BH
1
Pagač Petr
22.09.1976
915
3
2
Louda Miroslav (H)
06.11.1993
1030
1
3
Bambas Roman
07.06.1981
1030
1
4
Doležal Roman
17.04.1981
1030
1
5
Bučina Jan
07.07.1979
1030
1
6
Končický Miroslav
04.03.1970
1030
1
7
Celler Dušan
31.07.1973
1030
1
8
Havlín Jan
23.06.1967
1030
1
9
Louda Miroslav
23.05.1965
1030
1
21
Matějů Tereza
03.06.1989
596
4
22
Pavlásková Lada
16.04.1998
999
1
23
Matějů Kateřina
21.07.1983
999
1
24
Charousová Veronika
12.05.1976
999
1
25
Solarová Jana
14.01.1993
999
1
26
Holanová Pavla
27.10.1986
999
1