Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
7
0
59:4
118:11
733:282
14
2
TJ Chlumec n/Cidlinou A
Tisknout
6
1
45:18
93:43
702:495
13
3
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
35:28
75:62
630:538
11
4
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
65:77
609:652
11
5
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
3
4
31:32
71:69
608:635
10
6
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
3
4
25:38
56:80
540:595
10
7
Nespin, z.s.
Tisknout
0
7
17:46
38:94
424:681
7
8
LTC Jaroměř
Tisknout
1
6
12:51
25:105
342:710
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
17.6.
24
SK Třebechovice pod Orebem A TENIS-CENTRUM DTJ HK D
2:7
4:14
56:84
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vaniš Patrik
3
Kolář Filip
3
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Novotný Jakub
1
Andrusewycz Ruslan (EU)
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Tomášková Jana (H)
6
Kulhavá Veronika
6
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Rydlová Daniela
4
Štětková Klára
6
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Černý Tomáš
1
Krejčíř Petr
1
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Sovák Petr
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Tomášková Jana (H)
Rydlová Daniela
6
4
Kulhavá Veronika
Štětková Klára
6
6
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Vaniš Patrik
Černý Tomáš
3
1
Andrusewycz Ruslan (EU)
Krejčíř Petr
1
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
9.
Novotný Jakub
Sovák Petr
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
56
84
4
14
2
7

Soupiska SK Třebechovice pod Orebem A

jméno
nar.
BH
1
Vaniš Patrik
08.02.1975
897
3
2
Fišer Miroslav
26.04.1982
1030
1
3
Novotný Jakub
18.06.1992
1030
1
4
Černý Tomáš
25.03.1961
1030
1
5
Praus Lukáš (H)
27.11.2002
1030
1
6
Sovák Petr
04.03.1975
1030
1
7
Jelen Martin (H)
09.04.1981
1030
1
8
Praus Rudolf (H)
26.09.1972
1030
1
9
Kubíček Pavel
09.01.1969
1030
1
10
Lochman Josef
05.11.1969
1030
1
11
Knížek Tomáš
08.06.1982
1030
1
12
Novotný Jan
31.03.1989
1030
1
21
Tomášková Jana (H)
09.07.2000
417
6
22
Rydlová Daniela
31.05.1993
529
4
23
Šebestíková Lucie
11.10.2001
818
3
24
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
999
1
25
Svobodová Terezie
24.06.1977
999
1
26
Kubíčková Kristýna
23.03.1997
999
1
27
Loskotová Radka
30.11.2001
999
1
28
Koubová Anna
20.10.2001
999
1

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK D

jméno
nar.
BH
1
Novák Jakub
26.07.1999
469
4
2
Kaiser Kevin
30.03.1999
710
4
3
Osladil Martin
01.02.1988
558
4
4
Rous Marek
04.02.1998
156
12
5
Kolář Filip
27.06.2001
937
3
6
Vojtíšek Petr (H)
22.03.1985
1030
1
7
Andrusewycz Ruslan (EU)
08.11.1996
1030
1
8
Krejčíř Petr
12.04.2001
1030
1
9
Modrý Aleš
21.05.1993
1030
1
10
Čížek Daniel
12.04.2002
1030
1
11
Polák Marek
21.04.2001
1030
1
12
Brunclík Michal
05.12.1983
1030
1
21
Dörreová Adéla
28.09.2002
211
9
22
Kulhavá Veronika
20.08.2001
325
6
23
Bergmanová Gabriela
09.05.1987
366
6
24
Štětková Klára
14.04.2000
330
6
25
Jelínková Daniela
02.10.2002
999
1
26
Beladová Markéta
23.04.2001
999
1
27
Kozlíková Magdalena
23.01.1997
999
1
28
Beránková Bára
27.03.2003
999
1