Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
7
0
59:4
118:11
733:282
14
2
TJ Chlumec n/Cidlinou A
Tisknout
6
1
45:18
93:43
702:495
13
3
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
35:28
75:62
630:538
11
4
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
65:77
609:652
11
5
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
3
4
31:32
71:69
608:635
10
6
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
3
4
25:38
56:80
540:595
10
7
Nespin, z.s.
Tisknout
0
7
17:46
38:94
424:681
7
8
LTC Jaroměř
Tisknout
1
6
12:51
25:105
342:710
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
17.6.
21
Nespin, z.s. TK Dynamo Hradec Králové B
4:5
9:11
80:87
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Neugebauer Richard
1
Šimčík Damián (EU)
1
7:6
6:1
 
13
7
2
0
1
0
2.
Schiller Jiří (H)
1
Kučera Jakub
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Matoušková Tereza
3
Špačková Diana
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
4.
Bašková Alžběta
1
Havlínová Veronika (H)
1
4:6
6:2
6:4
16
12
2
1
1
0
5.
Kašpar Martin
1
Brož Daniel
1
2:6
6:4
1:6
9
16
1
2
0
1
6.
Unger Jaroslav
1
Kovařík Jan
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Kašpar Martin
Unger Jaroslav
1
1
Brož Daniel
Kovařík Jan
1
1
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
8.
Neugebauer Richard
Schiller Jiří (H)
1
1
Šimčík Damián (EU)
Kučera Jakub
1
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Matoušková Tereza
Kašparová Kamila
3
1
Špačková Diana
Havlínová Veronika (H)
1
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
               
80
87
9
11
4
5

Soupiska Nespin, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Neugebauer Richard
25.06.1969
1030
1
2
Kutač Vojtěch (H)
25.07.1999
1030
1
3
Schiller Jiří (H)
03.01.1998
1030
1
4
Kašpar Martin
15.08.2000
1030
1
5
Bulis Ondřej
20.07.1979
1030
1
6
Říčař Ivo
29.01.1977
1030
1
7
Rykr Daniel
15.07.1999
1030
1
8
Unger Jaroslav
20.10.2002
1030
1
9
Křivanec Karel
16.05.2001
1030
1
10
Rojek Adam
18.01.2002
1030
1
21
Neugebauerová Markéta
06.07.1992
596
4
22
Matoušková Tereza
11.04.2001
934
3
23
Bašková Alžběta
15.10.1995
999
1
24
Kašparová Kamila
09.07.2002
999
1
25
Čižinská Petra
08.07.2002
999
1
26
Škodová Jesika
30.03.2003
999
1
27
Myšáková Eliška
29.09.2002
999
1
28
Urbánková Denisa
06.08.2002
999
1

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Jon Lukáš
27.11.1987
1030
1
2
Martinek Ondřej
22.05.1980
1030
1
3
Šimčík Damián (EU)
04.07.1987
1030
1
4
Kučera Jakub
27.09.1995
1030
1
5
Brož Daniel
12.02.1997
1030
1
6
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1030
1
7
Kovařík Jan
20.08.1988
1030
1
8
Adam Pavel
06.03.1964
1030
1
9
Repák Rudolf
24.05.1967
1030
1
10
Kučera František
09.05.1974
1030
1
21
Bláhová Pavla
10.03.1991
934
3
22
Vosečková Marie
10.10.1996
868
3
23
Špačková Diana
08.06.1992
999
1
24
Havlínová Veronika (H)
17.12.2002
999
1
25
Ceeová Tereza
07.09.2000
999
1
26
Petrová Iva
03.08.1960
999
1
27
Burdychová Kristýna
07.04.1989
999
1
28
Doudová Anna
01.11.2002
999
1