Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
7
0
59:4
118:11
733:282
14
2
TJ Chlumec n/Cidlinou A
Tisknout
6
1
45:18
93:43
702:495
13
3
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
35:28
75:62
630:538
11
4
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
65:77
609:652
11
5
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
3
4
31:32
71:69
608:635
10
6
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
3
4
25:38
56:80
540:595
10
7
Nespin, z.s.
Tisknout
0
7
17:46
38:94
424:681
7
8
LTC Jaroměř
Tisknout
1
6
12:51
25:105
342:710
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
10.6.
20
TK Dynamo Hradec Králové B SK Rychnovek A
3:6
7:13
77:100
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Martinek Ondřej
1
Louda Vítězslav
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
2.
Šimčík Damián (EU)
1
Kyška Jiří
1
7:5
4:6
6:1
17
12
2
1
1
0
3.
Havlínová Veronika (H)
1
Pavlíčková Andrea
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Doudová Anna
1
Pourová Aneta
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Kovařík Jan
1
Pugzík Jan
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
6.
Adam Pavel
1
Válek Jiří
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Havlínová Veronika (H)
Doudová Anna
1
1
Pavlíčková Andrea
Pourová Aneta
1
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Martinek Ondřej
Šimčík Damián (EU)
1
1
Louda Vítězslav
Kyška Jiří
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
9.
Kovařík Jan
Adam Pavel
1
1
Pugzík Jan
Válek Jiří
1
1
6:3
2:6
2:6
10
15
1
2
0
1
               
77
100
7
13
3
6

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Jon Lukáš
27.11.1987
1030
1
2
Martinek Ondřej
22.05.1980
1030
1
3
Šimčík Damián (EU)
04.07.1987
1030
1
4
Kučera Jakub
27.09.1995
1030
1
5
Brož Daniel
12.02.1997
1030
1
6
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1030
1
7
Kovařík Jan
20.08.1988
1030
1
8
Adam Pavel
06.03.1964
1030
1
9
Repák Rudolf
24.05.1967
1030
1
10
Kučera František
09.05.1974
1030
1
21
Bláhová Pavla
10.03.1991
934
3
22
Vosečková Marie
10.10.1996
868
3
23
Špačková Diana
08.06.1992
999
1
24
Havlínová Veronika (H)
17.12.2002
999
1
25
Ceeová Tereza
07.09.2000
999
1
26
Petrová Iva
03.08.1960
999
1
27
Burdychová Kristýna
07.04.1989
999
1
28
Doudová Anna
01.11.2002
999
1

Soupiska SK Rychnovek A

jméno
nar.
BH
1
Louda Vítězslav
01.05.1975
1030
1
2
Kyška Jiří
05.06.1978
1030
1
3
Pugzík Jan
25.09.1984
1030
1
4
Válek Jiří
25.07.1984
1030
1
5
Městecký Tomáš
25.06.1984
1030
1
6
Čapek Vilém
08.09.1964
1030
1
7
Khol Josef
18.10.1985
1030
1
8
Hrdlička Václav
01.12.1985
1030
1
9
Flek Martin
24.06.1989
1030
1
10
Flek Pavel
12.10.1963
1030
1
11
Ponikelský Michal
25.04.1985
1030
1
21
Pavlíčková Andrea
02.01.1987
999
1
22
Pourová Aneta
29.07.1989
999
1
23
Mervartová Patricie
12.03.1975
999
1
24
Ponikelská Monika
15.02.1986
999
1
25
Fähnrichová Nikola
08.03.1994
999
1
26
Fleková Blanka
16.12.1966
999
1