Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
7
0
59:4
118:11
733:282
14
2
TJ Chlumec n/Cidlinou A
Tisknout
6
1
45:18
93:43
702:495
13
3
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
35:28
75:62
630:538
11
4
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
65:77
609:652
11
5
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
3
4
31:32
71:69
608:635
10
6
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
3
4
25:38
56:80
540:595
10
7
Nespin, z.s.
Tisknout
0
7
17:46
38:94
424:681
7
8
LTC Jaroměř
Tisknout
1
6
12:51
25:105
342:710
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
27.5.
16
TENIS-CENTRUM DTJ HK D LTC Jaroměř
9:0
18:0
108:13
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kaiser Kevin
4
Faltejsek Matěj
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Rous Marek
12
Matys Vladimír
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
3.
Bergmanová Gabriela
6
Konečná Marcela
1
4:0
 
 
12
0
2
0
1
0
4.
Beladová Markéta
1
Reichertová Tereza
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
5.
Andrusewycz Ruslan (EU)
1
Fiala Josef
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
6.
Krejčíř Petr
1
Kaňka Miroslav
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Beladová Markéta
Bergmanová Gabriela
1
6
Konečná Marcela
Reichertová Tereza
1
1
6:2
 
 
12
2
2
0
1
0
8.
Kaiser Kevin
Rous Marek
4
12
Faltejsek Matěj
Matys Vladimír
1
1
0:1
 
 
12
1
2
0
1
0
9.
Andrusewycz Ruslan (EU)
Krejčíř Petr
1
1
Fiala Josef
Kaňka Miroslav
1
1
6:0
 
 
12
0
2
0
1
0
               
108
13
18
0
9
0

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK D

jméno
nar.
BH
1
Novák Jakub
26.07.1999
469
4
2
Kaiser Kevin
30.03.1999
710
4
3
Osladil Martin
01.02.1988
558
4
4
Rous Marek
04.02.1998
156
12
5
Kolář Filip
27.06.2001
937
3
6
Vojtíšek Petr (H)
22.03.1985
1030
1
7
Andrusewycz Ruslan (EU)
08.11.1996
1030
1
8
Krejčíř Petr
12.04.2001
1030
1
9
Modrý Aleš
21.05.1993
1030
1
10
Čížek Daniel
12.04.2002
1030
1
11
Polák Marek
21.04.2001
1030
1
12
Brunclík Michal
05.12.1983
1030
1
21
Dörreová Adéla
28.09.2002
211
9
22
Kulhavá Veronika
20.08.2001
325
6
23
Bergmanová Gabriela
09.05.1987
366
6
24
Štětková Klára
14.04.2000
330
6
25
Jelínková Daniela
02.10.2002
999
1
26
Beladová Markéta
23.04.2001
999
1
27
Kozlíková Magdalena
23.01.1997
999
1
28
Beránková Bára
27.03.2003
999
1

Soupiska LTC Jaroměř

jméno
nar.
BH
1
Pecháček Stanislav
06.12.1978
1030
1
2
Faltejsek Matěj
19.11.1993
1030
1
3
Blažek Rostislav
20.12.1970
1030
1
4
Zima Jan
12.08.1977
1030
1
5
Šimek Roman
21.06.1981
1030
1
6
Matys Vladimír
31.10.1977
1030
1
7
Šafka Vladimír
09.11.1984
1030
1
8
Růta Miloš
24.02.1973
1030
1
9
Exnar Miloš
28.02.1971
1030
1
10
Hladík Jaromír
17.03.2000
1030
1
11
Fiala Josef
28.01.2000
1030
1
12
Kaňka Miroslav
17.02.2000
1030
1
21
Konečná Marcela
08.06.1974
999
1
22
Nasvetrová Lenka
08.10.1977
999
1
23
Samková Petra
24.07.1984
999
1
24
Reichertová Tereza
20.06.2000
999
1
25
Exnarová Klára
23.06.1999
999
1
26
Netolická Lucie
05.11.1989
999
1