Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
7
0
59:4
118:11
733:282
14
2
TJ Chlumec n/Cidlinou A
Tisknout
6
1
45:18
93:43
702:495
13
3
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
35:28
75:62
630:538
11
4
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
65:77
609:652
11
5
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
3
4
31:32
71:69
608:635
10
6
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
3
4
25:38
56:80
540:595
10
7
Nespin, z.s.
Tisknout
0
7
17:46
38:94
424:681
7
8
LTC Jaroměř
Tisknout
1
6
12:51
25:105
342:710
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
27.5.
14
TJ Chlumec n/Cidlinou A TK Dynamo Hradec Králové B
8:1
16:4
114:63
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pagač Petr
3
Jon Lukáš
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
2.
Louda Miroslav (H)
1
Martinek Ondřej
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
3.
Matějů Tereza
4
Špačková Diana
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
4.
Solarová Jana
1
Petrová Iva
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
5.
Bambas Roman
1
Šimčík Damián (EU)
1
2:6
6:7
 
8
13
0
2
0
1
6.
Doležal Roman
1
Kovařík Jan
1
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
7.
Pagač Petr
Končický Miroslav
3
1
Jon Lukáš
Kovařík Jan
1
1
2:6
6:2
6:4
14
12
2
1
1
0
8.
Louda Miroslav (H)
Bambas Roman
1
1
Martinek Ondřej
Šimčík Damián (EU)
1
1
7:5
6:7
6:1
19
13
2
1
1
0
9.
Matějů Tereza
Solarová Jana
4
1
Špačková Diana
Petrová Iva
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
               
114
63
16
4
8
1

Soupiska TJ Chlumec n/Cidlinou A

jméno
nar.
BH
1
Pagač Petr
22.09.1976
915
3
2
Louda Miroslav (H)
06.11.1993
1030
1
3
Bambas Roman
07.06.1981
1030
1
4
Doležal Roman
17.04.1981
1030
1
5
Bučina Jan
07.07.1979
1030
1
6
Končický Miroslav
04.03.1970
1030
1
7
Celler Dušan
31.07.1973
1030
1
8
Havlín Jan
23.06.1967
1030
1
9
Louda Miroslav
23.05.1965
1030
1
21
Matějů Tereza
03.06.1989
596
4
22
Pavlásková Lada
16.04.1998
999
1
23
Matějů Kateřina
21.07.1983
999
1
24
Charousová Veronika
12.05.1976
999
1
25
Solarová Jana
14.01.1993
999
1
26
Holanová Pavla
27.10.1986
999
1

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Jon Lukáš
27.11.1987
1030
1
2
Martinek Ondřej
22.05.1980
1030
1
3
Šimčík Damián (EU)
04.07.1987
1030
1
4
Kučera Jakub
27.09.1995
1030
1
5
Brož Daniel
12.02.1997
1030
1
6
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1030
1
7
Kovařík Jan
20.08.1988
1030
1
8
Adam Pavel
06.03.1964
1030
1
9
Repák Rudolf
24.05.1967
1030
1
10
Kučera František
09.05.1974
1030
1
21
Bláhová Pavla
10.03.1991
934
3
22
Vosečková Marie
10.10.1996
868
3
23
Špačková Diana
08.06.1992
999
1
24
Havlínová Veronika (H)
17.12.2002
999
1
25
Ceeová Tereza
07.09.2000
999
1
26
Petrová Iva
03.08.1960
999
1
27
Burdychová Kristýna
07.04.1989
999
1
28
Doudová Anna
01.11.2002
999
1