Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
7
0
59:4
118:11
733:282
14
2
TJ Chlumec n/Cidlinou A
Tisknout
6
1
45:18
93:43
702:495
13
3
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
35:28
75:62
630:538
11
4
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
65:77
609:652
11
5
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
3
4
31:32
71:69
608:635
10
6
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
3
4
25:38
56:80
540:595
10
7
Nespin, z.s.
Tisknout
0
7
17:46
38:94
424:681
7
8
LTC Jaroměř
Tisknout
1
6
12:51
25:105
342:710
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
27.5.
13
Nespin, z.s. SK Rychnovek A
4:5
9:10
73:86
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Neugebauer Richard
1
Louda Vítězslav
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
2.
Kutač Vojtěch (H)
1
Kyška Jiří
1
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
3.
Matoušková Tereza
3
Pavlíčková Andrea
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
4.
Bašková Alžběta
1
Pourová Aneta
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
5.
Schiller Jiří (H)
1
Pugzík Jan
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Říčař Ivo
1
Válek Jiří
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Matoušková Tereza
Bašková Alžběta
3
1
Pavlíčková Andrea
Pourová Aneta
1
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
8.
Neugebauer Richard
Kutač Vojtěch (H)
1
1
Pugzík Jan
Válek Jiří
1
1
6:4
3:6
2:6
11
16
1
2
0
1
9.
Schiller Jiří (H)
Říčař Ivo
1
1
Kyška Jiří
Městecký Tomáš
1
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
               
73
86
9
10
4
5

Soupiska Nespin, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Neugebauer Richard
25.06.1969
1030
1
2
Kutač Vojtěch (H)
25.07.1999
1030
1
3
Schiller Jiří (H)
03.01.1998
1030
1
4
Kašpar Martin
15.08.2000
1030
1
5
Bulis Ondřej
20.07.1979
1030
1
6
Říčař Ivo
29.01.1977
1030
1
7
Rykr Daniel
15.07.1999
1030
1
8
Unger Jaroslav
20.10.2002
1030
1
9
Křivanec Karel
16.05.2001
1030
1
10
Rojek Adam
18.01.2002
1030
1
21
Neugebauerová Markéta
06.07.1992
596
4
22
Matoušková Tereza
11.04.2001
934
3
23
Bašková Alžběta
15.10.1995
999
1
24
Kašparová Kamila
09.07.2002
999
1
25
Čižinská Petra
08.07.2002
999
1
26
Škodová Jesika
30.03.2003
999
1
27
Myšáková Eliška
29.09.2002
999
1
28
Urbánková Denisa
06.08.2002
999
1

Soupiska SK Rychnovek A

jméno
nar.
BH
1
Louda Vítězslav
01.05.1975
1030
1
2
Kyška Jiří
05.06.1978
1030
1
3
Pugzík Jan
25.09.1984
1030
1
4
Válek Jiří
25.07.1984
1030
1
5
Městecký Tomáš
25.06.1984
1030
1
6
Čapek Vilém
08.09.1964
1030
1
7
Khol Josef
18.10.1985
1030
1
8
Hrdlička Václav
01.12.1985
1030
1
9
Flek Martin
24.06.1989
1030
1
10
Flek Pavel
12.10.1963
1030
1
11
Ponikelský Michal
25.04.1985
1030
1
21
Pavlíčková Andrea
02.01.1987
999
1
22
Pourová Aneta
29.07.1989
999
1
23
Mervartová Patricie
12.03.1975
999
1
24
Ponikelská Monika
15.02.1986
999
1
25
Fähnrichová Nikola
08.03.1994
999
1
26
Fleková Blanka
16.12.1966
999
1