Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
7
0
59:4
118:11
733:282
14
2
TJ Chlumec n/Cidlinou A
Tisknout
6
1
45:18
93:43
702:495
13
3
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
35:28
75:62
630:538
11
4
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
65:77
609:652
11
5
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
3
4
31:32
71:69
608:635
10
6
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
3
4
25:38
56:80
540:595
10
7
Nespin, z.s.
Tisknout
0
7
17:46
38:94
424:681
7
8
LTC Jaroměř
Tisknout
1
6
12:51
25:105
342:710
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
20.5.
11
TK Dynamo Hradec Králové B SK Třebechovice pod Orebem A
5:4
11:10
96:98
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jon Lukáš
1
Fišer Miroslav
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Martinek Ondřej
1
Novotný Jakub
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
3.
Bláhová Pavla
3
Tomášková Jana (H)
6
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
4.
Špačková Diana
1
Rydlová Daniela
4
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
5.
Sedliský Ondřej
1
Černý Tomáš
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
6.
Kovařík Jan
1
Praus Lukáš (H)
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
7.
Bláhová Pavla
Špačková Diana
3
1
Tomášková Jana (H)
Rydlová Daniela
6
4
7:5
2:6
7:5
16
16
2
1
1
0
8.
Martinek Ondřej
Sedliský Ondřej
1
1
Fišer Miroslav
Praus Lukáš (H)
1
1
6:3
3:6
2:6
11
15
1
2
0
1
9.
Jon Lukáš
Kovařík Jan
1
1
Novotný Jakub
Černý Tomáš
1
1
3:6
6:4
6:4
15
14
2
1
1
0
               
96
98
11
10
5
4

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Jon Lukáš
27.11.1987
1030
1
2
Martinek Ondřej
22.05.1980
1030
1
3
Šimčík Damián (EU)
04.07.1987
1030
1
4
Kučera Jakub
27.09.1995
1030
1
5
Brož Daniel
12.02.1997
1030
1
6
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1030
1
7
Kovařík Jan
20.08.1988
1030
1
8
Adam Pavel
06.03.1964
1030
1
9
Repák Rudolf
24.05.1967
1030
1
10
Kučera František
09.05.1974
1030
1
21
Bláhová Pavla
10.03.1991
934
3
22
Vosečková Marie
10.10.1996
868
3
23
Špačková Diana
08.06.1992
999
1
24
Havlínová Veronika (H)
17.12.2002
999
1
25
Ceeová Tereza
07.09.2000
999
1
26
Petrová Iva
03.08.1960
999
1
27
Burdychová Kristýna
07.04.1989
999
1
28
Doudová Anna
01.11.2002
999
1

Soupiska SK Třebechovice pod Orebem A

jméno
nar.
BH
1
Vaniš Patrik
08.02.1975
897
3
2
Fišer Miroslav
26.04.1982
1030
1
3
Novotný Jakub
18.06.1992
1030
1
4
Černý Tomáš
25.03.1961
1030
1
5
Praus Lukáš (H)
27.11.2002
1030
1
6
Sovák Petr
04.03.1975
1030
1
7
Jelen Martin (H)
09.04.1981
1030
1
8
Praus Rudolf (H)
26.09.1972
1030
1
9
Kubíček Pavel
09.01.1969
1030
1
10
Lochman Josef
05.11.1969
1030
1
11
Knížek Tomáš
08.06.1982
1030
1
12
Novotný Jan
31.03.1989
1030
1
21
Tomášková Jana (H)
09.07.2000
417
6
22
Rydlová Daniela
31.05.1993
529
4
23
Šebestíková Lucie
11.10.2001
818
3
24
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
999
1
25
Svobodová Terezie
24.06.1977
999
1
26
Kubíčková Kristýna
23.03.1997
999
1
27
Loskotová Radka
30.11.2001
999
1
28
Koubová Anna
20.10.2001
999
1