Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
7
0
59:4
118:11
733:282
14
2
TJ Chlumec n/Cidlinou A
Tisknout
6
1
45:18
93:43
702:495
13
3
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
35:28
75:62
630:538
11
4
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
65:77
609:652
11
5
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
3
4
31:32
71:69
608:635
10
6
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
3
4
25:38
56:80
540:595
10
7
Nespin, z.s.
Tisknout
0
7
17:46
38:94
424:681
7
8
LTC Jaroměř
Tisknout
1
6
12:51
25:105
342:710
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
20.5.
10
Tenisový klub SPORT,o.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK D
0:9
2:18
37:115
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Adam Matěj
1
Novák Jakub
4
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Fiedler Jiří (H)
1
Osladil Martin
4
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Bernardová Pavla
1
Štětková Klára
6
7:6
1:6
4:6
12
18
1
2
0
1
4.
Vacková Lada
1
Beladová Markéta
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Sychrovský Miroslav
1
Kolář Filip
3
3:6
6:1
2:6
11
13
1
2
0
1
6.
Průša Ladislav
1
Krejčíř Petr
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Bernardová Pavla
Vacková Lada
1
1
Štětková Klára
Beladová Markéta
6
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Adam Matěj
Průša Ladislav
1
1
Novák Jakub
Osladil Martin
4
4
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
9.
Fiedler Jiří (H)
Sychrovský Miroslav
1
1
Kolář Filip
Krejčíř Petr
3
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
               
37
115
2
18
0
9

Soupiska Tenisový klub SPORT,o.s.

jméno
nar.
BH
1
Adam Matěj
24.07.1999
1030
1
2
Fiedler Jiří (H)
14.06.2004
1030
1
3
Bezděk Tomáš
11.06.1965
1030
1
4
Sychrovský Miroslav
09.02.1964
1030
1
5
Průša Ladislav
14.03.1970
1030
1
21
Bernardová Pavla
28.03.2000
999
1
22
Vacková Lada
11.01.1977
999
1
23
Janovská Klára
02.12.2004
999
1
24
Sporrer Kimberley Jessica
05.05.2004
999
1

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK D

jméno
nar.
BH
1
Novák Jakub
26.07.1999
469
4
2
Kaiser Kevin
30.03.1999
710
4
3
Osladil Martin
01.02.1988
558
4
4
Rous Marek
04.02.1998
156
12
5
Kolář Filip
27.06.2001
937
3
6
Vojtíšek Petr (H)
22.03.1985
1030
1
7
Andrusewycz Ruslan (EU)
08.11.1996
1030
1
8
Krejčíř Petr
12.04.2001
1030
1
9
Modrý Aleš
21.05.1993
1030
1
10
Čížek Daniel
12.04.2002
1030
1
11
Polák Marek
21.04.2001
1030
1
12
Brunclík Michal
05.12.1983
1030
1
21
Dörreová Adéla
28.09.2002
211
9
22
Kulhavá Veronika
20.08.2001
325
6
23
Bergmanová Gabriela
09.05.1987
366
6
24
Štětková Klára
14.04.2000
330
6
25
Jelínková Daniela
02.10.2002
999
1
26
Beladová Markéta
23.04.2001
999
1
27
Kozlíková Magdalena
23.01.1997
999
1
28
Beránková Bára
27.03.2003
999
1