Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
7
0
59:4
118:11
733:282
14
2
TJ Chlumec n/Cidlinou A
Tisknout
6
1
45:18
93:43
702:495
13
3
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
35:28
75:62
630:538
11
4
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
65:77
609:652
11
5
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
3
4
31:32
71:69
608:635
10
6
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
3
4
25:38
56:80
540:595
10
7
Nespin, z.s.
Tisknout
0
7
17:46
38:94
424:681
7
8
LTC Jaroměř
Tisknout
1
6
12:51
25:105
342:710
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.
1
Tenisový klub SPORT,o.s. Nespin, z.s.
7:2
14:5
101:72
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Dynamo Hradec Králové B (s) LTC Jaroměř
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
3
SK Rychnovek A TENIS-CENTRUM DTJ HK D
0:9
1:18
51:116
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Chlumec n/Cidlinou A SK Třebechovice pod Orebem A
7:2
14:4
96:63
Zápis o utkání - oficiální
2
6.5.
5
Nespin, z.s. TJ Chlumec n/Cidlinou A
1:8
2:16
32:104
Zápis o utkání - oficiální
6
SK Třebechovice pod Orebem A SK Rychnovek A
7:2
14:7
106:79
Zápis o utkání - oficiální
7
TENIS-CENTRUM DTJ HK D TK Dynamo Hradec Králové B
8:1
16:2
98:47
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Jaroměř Tenisový klub SPORT,o.s.
2:7
4:15
68:98
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.
9
LTC Jaroměř Nespin, z.s.
5:4
10:8
84:82
Zápis o utkání - oficiální
10
Tenisový klub SPORT,o.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK D
0:9
2:18
37:115
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Dynamo Hradec Králové B SK Třebechovice pod Orebem A
5:4
11:10
96:98
Zápis o utkání - oficiální
12
SK Rychnovek A TJ Chlumec n/Cidlinou A
2:7
6:16
77:114
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.
13
Nespin, z.s. SK Rychnovek A
4:5
9:10
73:86
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Chlumec n/Cidlinou A TK Dynamo Hradec Králové B
8:1
16:4
114:63
Zápis o utkání - oficiální
15
SK Třebechovice pod Orebem A Tenisový klub SPORT,o.s.
6:3
13:7
94:68
Zápis o utkání - oficiální
16
TENIS-CENTRUM DTJ HK D LTC Jaroměř
9:0
18:0
108:13
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6.
17
TENIS-CENTRUM DTJ HK D Nespin, z.s.
9:0
18:0
109:23
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Jaroměř SK Třebechovice pod Orebem A
2:7
4:15
53:103
Zápis o utkání - oficiální
19
Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Chlumec n/Cidlinou A
2:7
7:14
89:111
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Dynamo Hradec Králové B SK Rychnovek A
3:6
7:13
77:100
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6.
21
Nespin, z.s. TK Dynamo Hradec Králové B
4:5
9:11
80:87
Zápis o utkání - oficiální
22
SK Rychnovek A Tenisový klub SPORT,o.s.
5:4
12:10
113:110
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ Chlumec n/Cidlinou A LTC Jaroměř
7:2
15:4
108:68
Zápis o utkání - oficiální
24
SK Třebechovice pod Orebem A TENIS-CENTRUM DTJ HK D
2:7
4:14
56:84
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.
25
SK Třebechovice pod Orebem A Nespin, z.s.
7:2
15:5
110:62
Zápis o utkání - oficiální
26
TENIS-CENTRUM DTJ HK D TJ Chlumec n/Cidlinou A
8:1
16:2
103:55
Zápis o utkání - oficiální
27
LTC Jaroměř SK Rychnovek A
1:8
3:16
56:103
Zápis o utkání - oficiální
28
Tenisový klub SPORT,o.s. TK Dynamo Hradec Králové B
8:1
16:3
105:62
Zápis o utkání - oficiální