Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

06. 2.liga A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Škoda Plzeň
Tisknout
7
0
43:20
93:48
710:461
14
2
TK Louny
Tisknout
6
1
46:17
98:41
705:456
13
3
TK Slavia Plzeň
Tisknout
4
3
40:23
84:55
643:549
11
4
Severočeská tenisová B (Most)
Tisknout
4
3
32:31
74:69
600:618
11
5
Lokomotiva Plzeň
Tisknout
3
4
27:36
67:77
599:631
10
6
TCG Karlovy Vary
Tisknout
2
5
26:35
60:77
538:621
9
7
Tenisklub Cheb
Tisknout
2
5
27:36
56:81
546:611
9
8
Severočeská tenisová C (Ústí)
Tisknout
0
7
9:52
24:108
317:711
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
6.5.2017 NT 21.5.2017
7
TCG Karlovy Vary Tenisklub Cheb
4:5
10:11
89:89
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Potužák David
20
Pánik Matěj (H)
12
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Rinko Štěpán
20
Abeldinov Patrik
12
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
3.
Dudláková Dagmar
25
Skácelová Štěpánka
15
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
4.
Říčanová Daniela
6
Břicháčková Sabina
12
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Plas Radek (H)
4
Nový Jiří
9
4:6
6:3
3:6
13
15
1
2
0
1
6.
Miškovský Lukáš
1
Cintl Matěj
12
5:7
6:4
7:5
18
16
2
1
1
0
7.
Dudláková Dagmar
Líbenková Lucie
25
1
Skácelová Štěpánka
Břicháčková Sabina
15
12
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
8.
Potužák David
Rinko Štěpán
20
20
Pánik Matěj (H)
Trnka Přemysl
12
9
1:6
6:3
0:1
7
10
1
2
0
1
9.
Plas Radek (H)
Miškovský Lukáš
4
1
Nový Jiří
Abeldinov Patrik
9
12
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
               
89
89
10
11
4
5

Soupiska TCG Karlovy Vary

jméno
nar.
BH
1
Potužák David
10.03.1995
60
20
2
Rinko Štěpán
13.11.1996
68
20
3
Kolář Marek
19.03.1976
623
4
4
Budík Ondřej
16.03.1994
148
12
5
Tocik Jan
27.08.1997
188
12
6
Hereit Martin
16.08.1998
213
9
7
Plas Radek (H)
28.02.1979
591
4
8
Janisch Petr
07.01.1976
526
4
9
Miškovský Lukáš
23.09.1993
1030
1
10
Psohlavec Tomáš
30.03.1986
1030
1
11
Petričko Pavel
19.06.1982
1030
1
12
Mirdzhaliev Mirgiiaz (Z)
23.03.2001
1030
1
21
Dudláková Dagmar
22.10.1990
42
25
22
Maier Celine (EU)
26.07.1993
420
6
23
Říčanová Daniela
08.09.1994
347
6
24
Strebkova Mariya (Z)
16.08.2001
529
4
25
Kaljkovičová Dagmar
04.10.1996
617
4
26
Líbenková Lucie
01.06.1979
999
1

Soupiska Tenisklub Cheb

jméno
nar.
BH
1
Nový Tomáš
31.12.1976
974
3
2
Pánik Matěj (H)
09.05.2000
145
12
3
Abeldinov Patrik
13.06.1998
165
12
4
Nový Jiří
05.11.1980
256
9
5
Cintl Matěj
29.11.1998
145
12
6
Kroupa Václav
04.08.2000
389
6
7
Trnka Přemysl
06.08.1996
214
9
8
Cordt Daniel
03.09.1997
872
3
9
Bureš Martin
14.04.2000
607
4
10
Fiala Milan (H)
24.05.1972
1030
1
11
Kroupa Martin
03.09.1973
1030
1
12
Fiala Vítek
18.10.2000
1030
1
21
Skácelová Štěpánka
08.01.1989
81
15
22
Břicháčková Sabina
24.07.2001
150
12
23
Schimmerová Petra
25.11.1994
438
6
24
Zikmundová Martina
18.08.2000
360
6
25
Leščinská Aneta
13.01.2000
439
6
26
Ježková Yveta (H)
04.01.2000
999
1
27
Denková Nicol
26.06.2004
999
1
28
Denková Michaela
23.09.2000
999
1