Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

06. 2.liga A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Škoda Plzeň
Tisknout
7
0
43:20
93:48
710:461
14
1
TK Škoda Plzeň
Tisknout
7
0
43:20
93:48
710:461
14
2
TK Louny
Tisknout
6
1
46:17
98:41
705:456
13
2
TK Louny
Tisknout
6
1
46:17
98:41
705:456
13
3
TK Slavia Plzeň
Tisknout
4
3
40:23
84:55
643:549
11
3
TK Slavia Plzeň
Tisknout
4
3
40:23
84:55
643:549
11
4
Severočeská tenisová B (Most)
Tisknout
4
3
32:31
74:69
600:618
11
4
Severočeská tenisová B (Most)
Tisknout
4
3
32:31
74:69
600:618
11
5
Lokomotiva Plzeň
Tisknout
3
4
27:36
67:77
599:631
10
5
Lokomotiva Plzeň
Tisknout
3
4
27:36
67:77
599:631
10
6
TCG Karlovy Vary
Tisknout
2
5
26:35
60:77
538:621
9
6
TCG Karlovy Vary
Tisknout
2
5
26:35
60:77
538:621
9
7
Tenisklub Cheb
Tisknout
2
5
27:36
56:81
546:611
9
7
Tenisklub Cheb
Tisknout
2
5
27:36
56:81
546:611
9
8
Severočeská tenisová C (Ústí)
Tisknout
0
7
9:52
24:108
317:711
7
8
Severočeská tenisová C (Ústí)
Tisknout
0
7
9:52
24:108
317:711
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.2017 NT 7.5.2017
4
Severočeská tenisová C (Ústí) Severočeská tenisová B (Most)
1:8
5:17
73:107
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Rosa Jan
9
Lehečka Jiří (H)
3
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Sláma Jakub
6
Pleva Jan
6
3:6
7:6
3:6
13
18
1
2
0
1
3.
Žižková Vendula
9
Plevová Eva
15
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
4.
Szmit Karolina (EU)
6
Havlíčková Beáta
6
3:6
6:1
6:2
15
9
2
1
1
0
5.
Patyk Jakub
9
Matěásko Michal
6
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Hrubý Adam
6
Šilhavý Jan
9
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Žižková Vendula
Szmit Karolina (EU)
9
6
Amirova Gunaj (Z)
Havlíčková Beáta
15
6
6:2
5:7
0:1
11
10
1
2
0
1
8.
Rosa Jan
Patyk Jakub
9
9
Pleva Jan
Šilhavý Jan
6
9
2:6
6:2
0:1
8
9
1
2
0
1
9.
Sláma Jakub
Hrubý Adam
6
6
Lehečka Jiří (H)
Matěásko Michal
3
6
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
               
73
107
5
17
1
8

Soupiska Severočeská tenisová C (Ústí)

jméno
nar.
BH
1
Rosa Jan
20.10.1998
244
9
2
Sláma Jakub
25.02.1998
344
6
3
Patyk Jakub
18.05.1999
296
9
4
Červinka Petr
05.04.2000
370
6
5
Zapský Kryštof
05.05.2001
266
9
6
Vrba Jan
29.04.1999
337
6
7
Hrubý Adam
10.06.1997
398
6
8
Blažek Radek (H)
24.08.1975
769
3
9
Plíšek Ondřej
28.10.1996
1030
1
21
Žižková Vendula
09.05.2002
253
9
22
Boubelíková Jana (H)
27.03.1994
193
9
23
Picková Žofie
28.02.2001
451
4
24
Szmit Karolina (EU)
05.03.1999
381
6
25
Palicová Barbora
11.03.2004
999
1
26
Doudová Alena
30.11.2002
999
1

Soupiska Severočeská tenisová B (Most)

jméno
nar.
BH
1
Lehečka Jiří (H)
08.11.2001
729
3
2
Pleva Jan
23.08.2001
333
6
3
Matěásko Michal
18.04.1988
333
6
4
Košler Jiří
04.04.1989
475
4
5
Hajátko Dušan
22.08.1979
686
4
6
Šilhavý Jan
06.08.2000
277
9
7
Podolan Petr
08.08.2001
1030
1
21
Plevová Eva
13.10.1993
82
15
22
Amirova Gunaj (Z)
06.08.1999
119
15
23
Havlíčková Beáta
08.02.2002
309
6
24
Gaertnerová Marie Anna
12.02.2003
999
1
25
Zikánová Nikol
14.05.2000
999
1
26
Hranáčová Kristýna
20.03.2004
999
1
27
Zelená Andrea
16.03.2004
999
1