Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

06. 2.liga A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Škoda Plzeň
Tisknout
7
0
43:20
93:48
710:461
14
1
TK Škoda Plzeň
Tisknout
7
0
43:20
93:48
710:461
14
2
TK Louny
Tisknout
6
1
46:17
98:41
705:456
13
2
TK Louny
Tisknout
6
1
46:17
98:41
705:456
13
3
TK Slavia Plzeň
Tisknout
4
3
40:23
84:55
643:549
11
3
TK Slavia Plzeň
Tisknout
4
3
40:23
84:55
643:549
11
4
Severočeská tenisová B (Most)
Tisknout
4
3
32:31
74:69
600:618
11
4
Severočeská tenisová B (Most)
Tisknout
4
3
32:31
74:69
600:618
11
5
Lokomotiva Plzeň
Tisknout
3
4
27:36
67:77
599:631
10
5
Lokomotiva Plzeň
Tisknout
3
4
27:36
67:77
599:631
10
6
TCG Karlovy Vary
Tisknout
2
5
26:35
60:77
538:621
9
6
TCG Karlovy Vary
Tisknout
2
5
26:35
60:77
538:621
9
7
Tenisklub Cheb
Tisknout
2
5
27:36
56:81
546:611
9
7
Tenisklub Cheb
Tisknout
2
5
27:36
56:81
546:611
9
8
Severočeská tenisová C (Ústí)
Tisknout
0
7
9:52
24:108
317:711
7
8
Severočeská tenisová C (Ústí)
Tisknout
0
7
9:52
24:108
317:711
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.2017 NT 7.5.2017
3
Tenisklub Cheb TK Škoda Plzeň
3:6
6:15
76:109
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Nový Tomáš
3
Žitko Radim
6
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Pánik Matěj (H)
12
Spousta Jiří (H)
3
6:3
2:6
6:2
14
11
2
1
1
0
3.
Skácelová Štěpánka
15
Polanská Tereza
20
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
4.
Břicháčková Sabina
12
Schweinerová Nikola
12
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Abeldinov Patrik
12
Blažek Vojtěch
6
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Nový Jiří
9
Kopačka Jan
3
6:7
6:1
6:3
18
11
2
1
1
0
7.
Skácelová Štěpánka
Břicháčková Sabina
15
12
Polanská Tereza
Schweinerová Nikola
20
12
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Pánik Matěj (H)
Trnka Přemysl
12
9
Žitko Radim
Blažek Vojtěch
6
6
6:7
7:6
1:0
14
13
2
1
1
0
9.
Nový Jiří
Kroupa Václav
9
6
Spousta Jiří (H)
Kopačka Jan
3
3
5:7
5:7
 
10
14
0
2
0
1
               
76
109
6
15
3
6

Soupiska Tenisklub Cheb

jméno
nar.
BH
1
Nový Tomáš
31.12.1976
974
3
2
Pánik Matěj (H)
09.05.2000
145
12
3
Abeldinov Patrik
13.06.1998
165
12
4
Nový Jiří
05.11.1980
256
9
5
Cintl Matěj
29.11.1998
145
12
6
Kroupa Václav
04.08.2000
389
6
7
Trnka Přemysl
06.08.1996
214
9
8
Cordt Daniel
03.09.1997
872
3
9
Bureš Martin
14.04.2000
607
4
10
Fiala Milan (H)
24.05.1972
1030
1
11
Kroupa Martin
03.09.1973
1030
1
12
Fiala Vítek
18.10.2000
1030
1
21
Skácelová Štěpánka
08.01.1989
81
15
22
Břicháčková Sabina
24.07.2001
150
12
23
Schimmerová Petra
25.11.1994
438
6
24
Zikmundová Martina
18.08.2000
360
6
25
Leščinská Aneta
13.01.2000
439
6
26
Ježková Yveta (H)
04.01.2000
999
1
27
Denková Nicol
26.06.2004
999
1
28
Denková Michaela
23.09.2000
999
1

Soupiska TK Škoda Plzeň

jméno
nar.
BH
1
Žitko Radim
08.12.1978
398
6
2
Spousta Jiří (H)
10.10.1981
837
3
3
Blažek Vojtěch
23.03.1985
410
6
4
Forejtek Jonáš (H)
10.03.2001
799
3
5
Vicenda Ondřej
27.02.1998
266
9
6
Benda Marek
25.01.1977
230
9
7
Gosler Milan
30.01.1975
531
4
8
Růžička Václav
21.02.2000
1000
3
9
Šmíd Filip
28.08.2000
897
3
10
Kopačka Jan
23.07.1982
956
3
11
Tyrpák Josef
20.09.2001
1030
1
12
Kudrnáč Pavel
11.02.1974
1030
1
21
Polanská Tereza
10.01.1998
54
20
22
Lavičková Kristýna (H)
24.01.2002
305
6
23
Schweinerová Nikola
25.05.1995
135
12
24
Krejčová Eva
12.11.1976
495
4
25
Týnovská Veronika
26.09.2000
461
4
26
Greinerová Monika
26.08.1986
382
6
27
Hrdinová Eva
15.06.1984
999
1
28
Kopačková Veronika
19.04.1985
999
1