Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

06. 2.liga A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Škoda Plzeň
Tisknout
7
0
43:20
93:48
710:461
14
2
TK Louny
Tisknout
6
1
46:17
98:41
705:456
13
3
TK Slavia Plzeň
Tisknout
4
3
40:23
84:55
643:549
11
4
Severočeská tenisová B (Most)
Tisknout
4
3
32:31
74:69
600:618
11
5
Lokomotiva Plzeň
Tisknout
3
4
27:36
67:77
599:631
10
6
TCG Karlovy Vary
Tisknout
2
5
26:35
60:77
538:621
9
7
Tenisklub Cheb
Tisknout
2
5
27:36
56:81
546:611
9
8
Severočeská tenisová C (Ústí)
Tisknout
0
7
9:52
24:108
317:711
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
24.6.2017 NT 1.7.2017
25
TK Slavia Plzeň Severočeská tenisová C (Ústí)
9:0
18:0
110:32
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Starý Dominik (H)
15
Rosa Jan
9
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
2.
Rozlivek Jakub
9
Sláma Jakub
6
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
3.
Züglerová Lucie
25
 
 
 
12
0
2
0
1
0
4.
Nováková Klára
4
 
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Štengl Miroslav
9
Červinka Petr
6
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
6.
Kozler Adam
6
Blažek Radek (H)
3
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Züglerová Lucie
Nováková Klára
25
4
 
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Kraus Martin
Rozlivek Jakub
6
9
Rosa Jan
Sláma Jakub
9
6
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
9.
Kozler Adam
Schee Marek (H)
6
4
Červinka Petr
Blažek Radek (H)
6
3
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
               
110
32
18
0
9
0

Soupiska TK Slavia Plzeň

jméno
nar.
BH
1
Starý Dominik (H)
18.01.1997
108
15
2
Rozlivek Jakub
23.04.1996
285
9
3
Kraus Martin
06.02.2000
325
6
4
Štengl Miroslav
10.03.1988
296
9
5
Kozler Adam
03.06.2000
450
6
6
Schee Marek (H)
12.07.1990
694
4
7
Černoch Jindřich
09.07.1998
487
4
8
Schmitt Patrick
04.07.1999
1030
1
9
Kozerovský Michal
28.03.1988
1030
1
10
Jadlovský Jan
05.03.2003
1030
1
11
Duba Ondřej
09.04.2003
1030
1
21
Züglerová Lucie
23.02.1998
44
25
22
Heinová Simona
28.05.1997
219
9
23
Heinová Adéla
28.05.1997
200
9
24
Nováková Klára
10.05.2002
561
4
25
Krýslová Vendula
05.12.2002
561
4
26
Gygalová Kateřina
18.03.2003
999
1
27
Lex Alia (EU)
13.02.2003
999
1
28
Kroupová Natálie
18.05.2003
999
1

Soupiska Severočeská tenisová C (Ústí)

jméno
nar.
BH
1
Rosa Jan
20.10.1998
244
9
2
Sláma Jakub
25.02.1998
344
6
3
Patyk Jakub
18.05.1999
296
9
4
Červinka Petr
05.04.2000
370
6
5
Zapský Kryštof
05.05.2001
266
9
6
Vrba Jan
29.04.1999
337
6
7
Hrubý Adam
10.06.1997
398
6
8
Blažek Radek (H)
24.08.1975
769
3
9
Plíšek Ondřej
28.10.1996
1030
1
21
Žižková Vendula
09.05.2002
253
9
22
Boubelíková Jana (H)
27.03.1994
193
9
23
Picková Žofie
28.02.2001
451
4
24
Szmit Karolina (EU)
05.03.1999
381
6
25
Palicová Barbora
11.03.2004
999
1
26
Doudová Alena
30.11.2002
999
1