Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

06. 2.liga A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Škoda Plzeň
Tisknout
7
0
43:20
93:48
710:461
14
2
TK Louny
Tisknout
6
1
46:17
98:41
705:456
13
3
TK Slavia Plzeň
Tisknout
4
3
40:23
84:55
643:549
11
4
Severočeská tenisová B (Most)
Tisknout
4
3
32:31
74:69
600:618
11
5
Lokomotiva Plzeň
Tisknout
3
4
27:36
67:77
599:631
10
6
TCG Karlovy Vary
Tisknout
2
5
26:35
60:77
538:621
9
7
Tenisklub Cheb
Tisknout
2
5
27:36
56:81
546:611
9
8
Severočeská tenisová C (Ústí)
Tisknout
0
7
9:52
24:108
317:711
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
27.5.2017 NT 11.6.2017
14
TCG Karlovy Vary Severočeská tenisová B (Most)
5:4
11:10
98:98
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Rinko Štěpán
20
Pleva Jan
6
6:3
4:6
0:6
10
15
1
2
0
1
2.
Miškovský Lukáš
1
Košler Jiří
4
3:6
6:7
 
9
13
0
2
0
1
3.
Dudláková Dagmar
25
Amirova Gunaj (Z)
15
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
4.
Říčanová Daniela
6
Havlíčková Beáta
6
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Psohlavec Tomáš
1
Šilhavý Jan
9
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
6.
Mirdzhaliev Mirgiiaz (Z)
1
Podolan Petr
1
2:6
6:3
6:4
14
13
2
1
1
0
7.
Dudláková Dagmar
Líbenková Lucie
25
1
Amirova Gunaj (Z)
Havlíčková Beáta
15
6
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
8.
Rinko Štěpán
Miškovský Lukáš
20
1
Pleva Jan
Košler Jiří
6
4
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
9.
Psohlavec Tomáš
Mirdzhaliev Mirgiiaz (Z)
1
1
Šilhavý Jan
Podolan Petr
9
1
3:6
6:2
10:7
19
15
2
1
1
0
               
98
98
11
10
5
4

Soupiska TCG Karlovy Vary

jméno
nar.
BH
1
Potužák David
10.03.1995
60
20
2
Rinko Štěpán
13.11.1996
68
20
3
Kolář Marek
19.03.1976
623
4
4
Budík Ondřej
16.03.1994
148
12
5
Tocik Jan
27.08.1997
188
12
6
Hereit Martin
16.08.1998
213
9
7
Plas Radek (H)
28.02.1979
591
4
8
Janisch Petr
07.01.1976
526
4
9
Miškovský Lukáš
23.09.1993
1030
1
10
Psohlavec Tomáš
30.03.1986
1030
1
11
Petričko Pavel
19.06.1982
1030
1
12
Mirdzhaliev Mirgiiaz (Z)
23.03.2001
1030
1
21
Dudláková Dagmar
22.10.1990
42
25
22
Maier Celine (EU)
26.07.1993
420
6
23
Říčanová Daniela
08.09.1994
347
6
24
Strebkova Mariya (Z)
16.08.2001
529
4
25
Kaljkovičová Dagmar
04.10.1996
617
4
26
Líbenková Lucie
01.06.1979
999
1

Soupiska Severočeská tenisová B (Most)

jméno
nar.
BH
1
Lehečka Jiří (H)
08.11.2001
729
3
2
Pleva Jan
23.08.2001
333
6
3
Matěásko Michal
18.04.1988
333
6
4
Košler Jiří
04.04.1989
475
4
5
Hajátko Dušan
22.08.1979
686
4
6
Šilhavý Jan
06.08.2000
277
9
7
Podolan Petr
08.08.2001
1030
1
21
Plevová Eva
13.10.1993
82
15
22
Amirova Gunaj (Z)
06.08.1999
119
15
23
Havlíčková Beáta
08.02.2002
309
6
24
Gaertnerová Marie Anna
12.02.2003
999
1
25
Zikánová Nikol
14.05.2000
999
1
26
Hranáčová Kristýna
20.03.2004
999
1
27
Zelená Andrea
16.03.2004
999
1