Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

13. 4.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Ruzyně Praha C
Tisknout
7
0
44:19
94:41
648:471
14
2
TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s.
Tisknout
6
1
35:28
75:61
635:535
13
3
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
Tisknout
5
2
39:21
82:45
614:427
12
4
TJ Sokol Stodůlky
Tisknout
4
3
29:34
61:72
502:583
11
5
SK Satalice B
Tisknout
3
4
35:28
73:59
561:535
10
6
TK Praha 2010 o.s.
Tisknout
1
6
30:33
63:69
537:558
8
7
TK Konstruktiva, z.s. C
Tisknout
1
6
22:38
46:82
456:624
8
8
TK Horní Měcholupy C
Tisknout
1
6
15:48
32:97
445:665
8

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.2017
1
TK Ruzyně Praha C SK Satalice B
6:3
12:7
81:72
Zápis o utkání - oficiální
2
TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. TK Horní Měcholupy C
5:4
12:8
99:90
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Konstruktiva, z.s. C TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
0:6
1:12
34:78
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Sokol Stodůlky TK Praha 2010 o.s.
5:4
10:9
74:74
Zápis o utkání - oficiální
2
6.5.2017
5
SK Satalice B TJ Sokol Stodůlky
4:5
9:10
69:74
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Praha 2010 o.s. TK Konstruktiva, z.s. C
7:2
14:5
99:67
Zápis o utkání - oficiální
7
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s.
4:5
9:10
72:75
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Horní Měcholupy C TK Ruzyně Praha C
3:6
6:12
63:89
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.2017
9
TK Horní Měcholupy C SK Satalice B
1:8
2:16
61:99
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Ruzyně Praha C TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
6:3
13:7
91:81
Zápis o utkání - oficiální
11
TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. TK Praha 2010 o.s.
5:4
10:9
94:83
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Konstruktiva, z.s. C TJ Sokol Stodůlky
4:5
9:12
72:100
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.2017
13
SK Satalice B TK Konstruktiva, z.s. C
7:2
13:5
97:65
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Sokol Stodůlky TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s.
3:6
6:12
57:93
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Praha 2010 o.s. TK Ruzyně Praha C
3:6
6:13
66:93
Zápis o utkání - oficiální
16
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B TK Horní Měcholupy C
8:1
17:2
107:40
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6.2017
17
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B SK Satalice B
5:4
10:8
85:69
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Horní Měcholupy C TK Praha 2010 o.s.
5:4
10:8
72:68
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Ruzyně Praha C TJ Sokol Stodůlky
8:1
16:3
97:42
Zápis o utkání - oficiální
20
TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. TK Konstruktiva, z.s. C
6:3
13:6
99:58
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6.2017
21
SK Satalice B TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s.
4:5
9:12
76:97
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Konstruktiva, z.s. C TK Ruzyně Praha C
3:6
6:14
69:98
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ Sokol Stodůlky TK Horní Měcholupy C
9:0
18:0
112:66
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Praha 2010 o.s. TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
4:5
9:10
75:79
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.2017
25
TK Praha 2010 o.s. SK Satalice B
4:5
8:11
72:79
Zápis o utkání - oficiální
26
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B TJ Sokol Stodůlky
8:1
17:2
112:43
Zápis o utkání - oficiální
27
TK Horní Měcholupy C TK Konstruktiva, z.s. C
1:8
4:14
53:91
Zápis o utkání - oficiální
28
TK Ruzyně Praha C TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s.
6:3
14:6
99:78
Zápis o utkání - oficiální