Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2016

Věková kategorie: dospělí

10. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha B
Tisknout
7
0
52:11
109:33
759:484
14
2
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
Tisknout
5
2
42:21
93:44
676:480
12
3
Sokol Dolní Počernice A
Tisknout
5
2
32:31
69:66
566:566
12
4
Sokol Horní Počernice B
Tisknout
4
3
27:36
60:77
533:613
11
5
TC Pankrác B
Tisknout
3
4
27:36
59:78
526:622
10
6
TGC Kunratice
Tisknout
2
5
32:31
69:71
635:621
9
7
Lob Sports Academy, zs C
Tisknout
2
5
30:33
66:72
559:569
9
8
TC ESO Praha z.s. B
Tisknout
0
7
10:53
24:108
400:699
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.4.2016
1
Sokol Horní Počernice B TC ESO Praha z.s. B
6:3
12:8
79:75
Zápis o utkání - oficiální
2
TC Pankrác B Sokol Dolní Počernice A
3:6
6:14
64:99
Zápis o utkání - oficiální
3
Lob Sports Academy, zs C TGC Kunratice
5:4
12:9
93:74
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Spoje Praha B TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
7:2
14:7
106:85
Zápis o utkání - oficiální
2
7.5.2016
5
TC ESO Praha z.s. B TJ Spoje Praha B
1:8
3:17
59:116
Zápis o utkání - oficiální
6
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B Lob Sports Academy, zs C
5:4
11:8
89:52
Zápis o utkání - oficiální
7
TGC Kunratice TC Pankrác B
6:3
12:8
91:71
Zápis o utkání - oficiální
8
Sokol Dolní Počernice A Sokol Horní Počernice B
7:2
15:5
98:68
Zápis o utkání - oficiální
3
21.5.2016
9
Sokol Dolní Počernice A TC ESO Praha z.s. B
6:3
12:6
82:57
Zápis o utkání - oficiální
10
Sokol Horní Počernice B TGC Kunratice
5:4
12:8
100:91
Zápis o utkání - oficiální
11
TC Pankrác B TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
6:3
12:9
90:83
Zápis o utkání - oficiální
12
Lob Sports Academy, zs C TJ Spoje Praha B
3:6
8:14
89:106
Zápis o utkání - oficiální
4
28.5.2016
13
TC ESO Praha z.s. B Lob Sports Academy, zs C
1:8
3:17
41:107
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Spoje Praha B TC Pankrác B
9:0
18:2
113:59
Zápis o utkání - oficiální
15
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B Sokol Horní Počernice B
7:2
15:4
94:50
Zápis o utkání - oficiální
16
TGC Kunratice Sokol Dolní Počernice A
4:5
10:11
102:90
Zápis o utkání - oficiální
5
11.6.2016
17
TGC Kunratice TC ESO Praha z.s. B
9:0
18:0
112:55
Zápis o utkání - oficiální
18
Sokol Dolní Počernice A TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
1:8
3:17
52:110
Zápis o utkání - oficiální
19
Sokol Horní Počernice B TJ Spoje Praha B
0:9
2:18
52:110
Zápis o utkání - oficiální
20
TC Pankrác B Lob Sports Academy, zs C
5:4
10:9
75:83
Zápis o utkání - oficiální
6
18.6.2016
21
TC ESO Praha z.s. B TC Pankrác B
2:7
4:14
58:94
Zápis o utkání - oficiální
22
Lob Sports Academy, zs C Sokol Horní Počernice B
3:6
6:13
72:89
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ Spoje Praha B Sokol Dolní Počernice A
8:1
16:2
102:50
Zápis o utkání - oficiální
24
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B TGC Kunratice
8:1
16:3
106:75
Zápis o utkání - oficiální
7
25.6.2016
25
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B TC ESO Praha z.s. B
9:0
18:0
109:55
Zápis o utkání - oficiální
26
TGC Kunratice TJ Spoje Praha B
4:5
9:12
90:106
Zápis o utkání - oficiální
27
Sokol Dolní Počernice A Lob Sports Academy, zs C
6:3
12:6
95:63
Zápis o utkání - oficiální
28
Sokol Horní Počernice B TC Pankrác B
6:3
12:7
95:73
Zápis o utkání - oficiální