Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2015

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisklub Cheb A
Tisknout
7
0
51:12
103:28
724:344
14
2
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
5
2
39:24
81:54
603:519
12
3
Slavoj Stod
Tisknout
5
2
37:26
77:55
566:497
12
4
1.ČLTK Plzeň A
Tisknout
4
3
38:25
77:55
564:523
11
5
LTC Domažlice B
Tisknout
3
4
25:38
52:80
459:610
10
6
TJ Sokol Planá
Tisknout
2
5
25:38
57:80
550:623
9
7
TK Škoda Plzeň D
Tisknout
2
5
23:40
52:82
541:629
9
8
Lokomotiva Karlovy Vary B
Tisknout
0
7
14:49
33:98
419:681
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
02.5.2015
3
TJ Sokol Planá LTC Domažlice B
3:6
9:12
81:88
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kulíř Lukáš
1
Faschingbauer Pavel
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
2.
Danko Jan
1
Podestát Štěpán (H)
1
6:3
2:6
3:6
11
15
1
2
0
1
3.
Braunová Natálie
3
Gožďálová Eva
1
5:7
6:1
2:6
13
14
1
2
0
1
4.
Hyklová Pavlína
1
Hiklová Eliška Marie
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
5.
Fleisig Jiří
1
Huml Michal
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Santner Aleš
1
Kozina Štěpán
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
7.
Kulíř Lukáš
Santner Aleš
1
1
Faschingbauer Pavel
Podestát Štěpán (H)
1
1
2:6
6:3
0:1
8
10
1
2
0
1
8.
Danko Jan
Vít Tomáš (H)
1
1
Huml Michal
Kozina Štěpán
1
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
9.
Braunová Natálie
Hyklová Pavlína
3
1
Gožďálová Eva
Hiklová Eliška Marie
1
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
               
81
88
9
12
3
6

Soupiska TJ Sokol Planá

jméno
nar.
BH
1
Kulíř Lukáš
06.05.1985
1151
1
2
Danko Jan
06.08.1986
1151
1
3
Fleisig Jiří
05.02.1965
1151
1
4
Vít Tomáš (H)
17.01.1997
1151
1
5
Santner Aleš
29.10.1989
1151
1
6
Ládr Stanislav
09.05.1965
1151
1
21
Braunová Natálie
26.09.1991
912
3
22
Hyklová Pavlína
01.10.1988
1034
1

Soupiska LTC Domažlice B

jméno
nar.
BH
1
Böhm Lukáš
26.05.1980
1151
1
2
Faschingbauer Pavel
22.03.1973
1151
1
3
Podestát Štěpán (H)
01.07.1978
1151
1
4
Huml Michal
02.10.1980
1151
1
5
Kozina Štěpán
21.05.1992
1151
1
6
Hlavatý Luděk
08.10.1969
1151
1
7
Jahn Vojtěch
30.01.1997
1151
1
8
Jahn Martin
03.03.1994
1151
1
9
Hofmeister Jakub
17.07.1994
1151
1
10
Hlavatý Jan
16.03.1988
1151
1
11
Faschingbauer Jakub
21.01.1993
1151
1
12
Bufka Petr
28.05.1974
1151
1
21
Peteříková Vendula
31.03.1989
533
4
22
Gožďálová Eva
21.02.1976
1034
1
23
Karasová Lenka
14.09.1998
1034
1
24
Hiklová Eliška Marie
04.12.2002
1034
1
25
Faschingbauerová Eva
01.10.2003
1034
1
26
Volfíková Barbora
01.04.2001
1034
1
27
Pavlicová Martina
05.08.1989
1034
1
28
Lukášová Adéla
23.08.2001
1034
1