Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2015

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisklub Cheb A
Tisknout
7
0
51:12
103:28
724:344
14
2
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
5
2
39:24
81:54
603:519
12
3
Slavoj Stod
Tisknout
5
2
37:26
77:55
566:497
12
4
1.ČLTK Plzeň A
Tisknout
4
3
38:25
77:55
564:523
11
5
LTC Domažlice B
Tisknout
3
4
25:38
52:80
459:610
10
6
TJ Sokol Planá
Tisknout
2
5
25:38
57:80
550:623
9
7
TK Škoda Plzeň D
Tisknout
2
5
23:40
52:82
541:629
9
8
Lokomotiva Karlovy Vary B
Tisknout
0
7
14:49
33:98
419:681
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
27.6.2015
26
TCG Karlovy Vary C TJ Sokol Planá
8:1
16:5
109:84
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Samec Jan
3
Kulíř Lukáš
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Knop Antonín
3
Danko Jan
1
7:5
7:5
 
14
10
2
0
1
0
3.
Petrušová Renáta (H)
1
Braunová Natálie
3
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
4.
Kotěšovcová Marcela
1
Hyklová Pavlína
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
5.
Patroch Adam
1
Fleisig Jiří
1
2:6
5:5
 
15
11
2
1
1
0
6.
Daňo Daniel
1
Santner Aleš
1
6:2
3:6
7:5
16
13
2
1
1
0
7.
Petrušová Renáta (H)
Kotěšovcová Marcela
1
1
Braunová Natálie
Hyklová Pavlína
3
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
8.
Samec Jan
Reischig Michal
3
1
Santner Aleš
Ládr Stanislav
1
1
6:1
2:6
1:0
9
7
2
1
1
0
9.
Knop Antonín
Daňo Daniel
3
1
Kulíř Lukáš
Danko Jan
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
               
109
84
16
5
8
1

Soupiska TCG Karlovy Vary C

jméno
nar.
BH
1
Samec Jan
14.01.1989
898
3
2
Knop Antonín
14.07.1986
1031
3
3
Beneš Josef
03.04.1986
1151
1
4
Patroch Adam
31.05.1998
1151
1
5
Daňo Daniel
18.06.1989
1151
1
6
Reischig Michal
19.07.1983
1151
1
21
Štechová Adéla
01.06.1996
1034
1
22
Petrušová Renáta (H)
02.05.1988
1034
1
23
Kaljkovičová Dagmar
04.10.1996
1034
1
24
Kotěšovcová Marcela
19.11.1979
1034
1
25
Grufíková Veronika
02.12.1998
1034
1
26
Sapoušková Tereza
31.01.2000
1034
1

Soupiska TJ Sokol Planá

jméno
nar.
BH
1
Kulíř Lukáš
06.05.1985
1151
1
2
Danko Jan
06.08.1986
1151
1
3
Fleisig Jiří
05.02.1965
1151
1
4
Vít Tomáš (H)
17.01.1997
1151
1
5
Santner Aleš
29.10.1989
1151
1
6
Ládr Stanislav
09.05.1965
1151
1
21
Braunová Natálie
26.09.1991
912
3
22
Hyklová Pavlína
01.10.1988
1034
1