Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2014

Věková kategorie: dospělí

02 - Královéhradecký krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
7
0
48:14
99:34
707:427
14
2
TJ Lázně Bělohrad A
Tisknout
6
1
45:18
94:43
699:481
13
3
LTC Nový Bydžov A
Tisknout
5
2
44:19
93:44
690:464
12
4
TK VČE Hradec Králové A
Tisknout
4
3
29:34
62:72
592:573
11
5
Lokomotiva Trutnov
Tisknout
3
4
30:32
62:66
497:495
10
6
TK Semily A
Tisknout
2
5
25:38
59:80
535:679
9
7
Baník Žacléř
Tisknout
1
6
24:39
53:83
499:686
8
8
VŠTJ UK Hradec Králové B
Tisknout
0
7
6:57
15:115
324:738
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
3.5
1
Lokomotiva Trutnov TK VČE Hradec Králové A
3:6
6:12
55:87
Zápis o utkání - oficiální
2
VŠTJ UK Hradec Králové B TENIS-CENTRUM DTJ HK B
0:9
0:18
39:109
Zápis o utkání - oficiální
3
LTC Nový Bydžov A Baník Žacléř
7:2
16:5
115:62
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Semily A TJ Lázně Bělohrad A
1:8
4:16
58:113
Zápis o utkání - oficiální
2
10.5.
5
TK VČE Hradec Králové A TK Semily A
6:3
13:7
101:71
Zápis o utkání - oficiální
6
TJ Lázně Bělohrad A LTC Nový Bydžov A
5:4
10:9
85:84
Zápis o utkání - oficiální
7
Baník Žacléř VŠTJ UK Hradec Králové B
9:0
18:2
118:84
Zápis o utkání - oficiální
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK B Lokomotiva Trutnov
5:3
10:7
90:57
Zápis o utkání - oficiální
3
24.5.
9
TENIS-CENTRUM DTJ HK B TK VČE Hradec Králové A
7:2
14:4
96:58
Zápis o utkání - oficiální
10
Lokomotiva Trutnov Baník Žacléř
6:3
12:7
89:61
Zápis o utkání - oficiální
11
VŠTJ UK Hradec Králové B TJ Lázně Bělohrad A
0:9
0:18
24:108
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Nový Bydžov A TK Semily A
6:3
14:8
117:77
Zápis o utkání - oficiální
4
31.5.
13
TK VČE Hradec Králové A LTC Nový Bydžov A
2:7
5:14
73:99
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Semily A VŠTJ UK Hradec Králové B
9:0
18:0
111:53
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Lázně Bělohrad A Lokomotiva Trutnov
7:2
15:5
109:68
Zápis o utkání - oficiální
16
Baník Žacléř TENIS-CENTRUM DTJ HK B
3:6
6:12
58:81
Zápis o utkání - oficiální
5
14.6.
17
Baník Žacléř TK VČE Hradec Králové A
3:6
7:12
63:104
Zápis o utkání - oficiální
18
TENIS-CENTRUM DTJ HK B TJ Lázně Bělohrad A
8:1
16:4
115:62
Zápis o utkání - oficiální
19
Lokomotiva Trutnov TK Semily A
7:2
14:4
95:40
Zápis o utkání - oficiální
20
VŠTJ UK Hradec Králové B LTC Nový Bydžov A
2:7
4:14
48:88
Zápis o utkání - oficiální
6
21.6.
21
TK VČE Hradec Králové A VŠTJ UK Hradec Králové B
5:4
11:9
96:76
Zápis o utkání - oficiální
22
LTC Nový Bydžov A Lokomotiva Trutnov
9:0
18:0
108:25
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Semily A TENIS-CENTRUM DTJ HK B
1:8
5:17
74:122
Zápis o utkání - oficiální
24
TJ Lázně Bělohrad A Baník Žacléř
8:1
16:4
109:59
Zápis o utkání - oficiální
7
28.6.
25
TJ Lázně Bělohrad A TK VČE Hradec Králové A
7:2
15:5
113:73
Zápis o utkání - oficiální
26
Baník Žacléř TK Semily A
3:6
6:13
78:104
Zápis o utkání - oficiální
27
TENIS-CENTRUM DTJ HK B LTC Nový Bydžov A
5:4
12:8
94:79
Zápis o utkání - oficiální
28
Lokomotiva Trutnov (s) VŠTJ UK Hradec Králové B
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální