Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2014

Věková kategorie: dospělí

15. 4.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis klub FÉNIX Nedvězí B
Tisknout
7
0
57:6
114:16
741:339
14
2
TCD Donovalská
Tisknout
6
1
41:22
87:47
650:479
13
3
TJ Břevnov
Tisknout
5
2
40:23
86:48
660:453
12
4
TCD Horní Měcholupy C
Tisknout
3
4
27:36
59:77
505:600
10
5
SK HAMR, o.s. C
Tisknout
3
4
23:40
49:84
517:618
10
6
TK Ruzyně Praha C
Tisknout
2
5
31:32
69:72
590:584
9
7
Tenis Lekce club Praha
Tisknout
2
5
23:40
49:81
428:617
9
8
TŠ Pohořelec B
Tisknout
0
7
10:53
21:109
293:694
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
10.5.2014
8
SK HAMR, o.s. C TCD Horní Měcholupy C
5:4
11:8
89:69
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kotmel Tomáš
1
Vrba David
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Strnad Jan
1
Šplechtna Svatopluk
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
3.
Migasová Lucie
1
Vrbová Zuzana
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
4.
Migasová Natálie
1
Ernestová Laura
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
5.
Karlovský Ondřej
1
Strnisko Július
1
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
6.
Strnad Michal
1
Königsmark Jan
1
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
7.
Migasová Lucie
Migasová Natálie
1
1
Vrbová Zuzana
Ernestová Laura
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
8.
Kotmel Tomáš
Šťovíček Otakar
1
1
Dyba Jakub
Königsmark Jan
1
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Strnad Michal
Capoušek Petr
1
1
Šplechtna Svatopluk
Strnisko Július
1
1
5:7
6:2
0:1
11
10
1
2
0
1
               
89
69
11
8
5
4

Soupiska SK HAMR, o.s. C

jméno
nar.
BH
1
Kotmel Tomáš
26.02.1986
1269
1
2
Strnad Jan
08.10.1997
1269
1
3
Stříbrný Tomáš
03.04.1963
1269
1
4
Karlovský Ondřej
03.03.1993
1269
1
5
Strnad Michal
21.08.1988
1269
1
6
Karlovský Filip
26.02.1959
1269
1
7
Strnad Jakub
24.05.1969
1269
1
8
Šťovíček Otakar
09.03.1949
1269
1
9
Capoušek Petr
25.10.1959
1269
1
21
Migasová Lucie
10.09.1970
1033
1
22
Migasová Natálie
20.02.1997
1033
1
23
Běhalová Kristína
14.09.1986
1033
1
24
Strádalová Vanda
27.11.1962
1033
1
25
Capoušková Zuzana
06.07.1962
1033
1
26
Šťovíčková Stanislava
25.02.1959
1033
1

Soupiska TCD Horní Měcholupy C

jméno
nar.
BH
1
Vrba David
25.06.1982
1269
1
2
Kocan Radek (H)
07.12.1988
1269
1
3
Kocourek Lukáš
28.05.1999
1269
1
4
Dyba Jakub
26.07.1974
1269
1
5
Šplechtna Svatopluk
30.11.1969
1269
1
6
Kočárek Jiří
24.11.1966
1269
1
7
Strnisko Július
01.04.1984
1269
1
8
Krejčík Roman (H)
10.08.1965
1269
1
9
Blažek Dominik
30.07.1998
1269
1
10
Kutil Ladislav
09.02.1976
1269
1
11
Sehnal Tomáš
09.07.1978
1269
1
12
Königsmark Jan
14.12.1984
1269
1
21
Krejčíková Johana
03.03.1997
1033
1
22
Vrbová Zuzana
08.05.1988
1033
1
23
Švíková Radka
25.09.1971
1033
1
24
Švíková Kateřina
21.01.2001
1033
1
25
Ernestová Laura
19.04.2000
1033
1
26
Strnisková Jana
11.10.1961
1033
1
27
Konigsmarková Radka
20.07.1979
1033
1
28
Ovchinnikova Ekaterina (Z)
22.03.2002
1033
1