Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2014

Věková kategorie: dospělí

15. 4.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis klub FÉNIX Nedvězí B
Tisknout
7
0
57:6
114:16
741:339
14
2
TCD Donovalská
Tisknout
6
1
41:22
87:47
650:479
13
3
TJ Břevnov
Tisknout
5
2
40:23
86:48
660:453
12
4
TCD Horní Měcholupy C
Tisknout
3
4
27:36
59:77
505:600
10
5
SK HAMR, o.s. C
Tisknout
3
4
23:40
49:84
517:618
10
6
TK Ruzyně Praha C
Tisknout
2
5
31:32
69:72
590:584
9
7
Tenis Lekce club Praha
Tisknout
2
5
23:40
49:81
428:617
9
8
TŠ Pohořelec B
Tisknout
0
7
10:53
21:109
293:694
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
10.5.2014
7
TJ Břevnov TK Ruzyně Praha C
6:3
13:7
97:76
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Rybín Miroslav
1
Čermák Jakub
1
5:7
6:7
 
11
14
0
2
0
1
2.
Štědronský Radek
1
Komárek Luboš
1
7:6
6:2
 
13
8
2
0
1
0
3.
Šilhanová Helena
3
Famfulíková Eva
3
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
4.
Šenkárčinová Bára (H)
1
Bostlová Marie
1
4:6
6:2
6:2
16
10
2
1
1
0
5.
Jedlička Petr
1
Dostál Michal
1
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
6.
Matouš Miloš
1
Beran Martin
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Rybín Miroslav
Štědronský Radek
1
1
Beran Martin
Hronek Martin (H)
1
1
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
8.
Jedlička Petr
Matouš Miloš
1
1
Dostál Michal
Čermák Jakub
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
9.
Šilhanová Helena
Šenkárčinová Bára (H)
3
1
Famfulíková Eva
Bostlová Marie
3
1
6:2
2:6
0:1
8
9
1
2
0
1
               
97
76
13
7
6
3

Soupiska TJ Břevnov

jméno
nar.
BH
1
Rybín Miroslav
22.03.1980
1269
1
2
Štědronský Radek
12.09.1978
1269
1
3
Jedlička Petr
15.04.1981
1269
1
4
Jakeš Daniel
25.03.1965
1269
1
5
Matouš Miloš
27.04.1960
1269
1
6
Mardešič Jakub
04.12.1985
1269
1
21
Šilhanová Helena
28.07.1968
823
3
22
Šenkárčinová Bára (H)
06.06.1992
1033
1
23
Kotková Barbora (H)
03.09.1992
1033
1

Soupiska TK Ruzyně Praha C

jméno
nar.
BH
1
Čermák Jakub
29.10.1992
1269
1
2
Komárek Luboš
20.01.1981
1269
1
3
Dostál Michal
04.02.1993
1269
1
4
Beran Martin
06.05.1982
1269
1
5
Hronek Martin (H)
26.02.1984
1269
1
6
Císař Eduard
30.07.1969
1269
1
7
Vích Damián
14.08.1998
1269
1
8
Hanuš Petr
08.12.1998
1269
1
9
Špaček Jan
21.12.1987
1269
1
10
Šmída Daniel
04.09.1998
1269
1
11
Šmída David
04.09.1998
1269
1
12
Březina Martin
08.06.1996
1269
1
21
Famfulíková Eva
21.10.1987
981
3
22
Bostlová Marie
22.07.1998
1033
1
23
Pechová Barbora
28.01.1998
1033
1
24
Malečková Tereza (H)
26.03.1997
1033
1
25
Novotná Kateřina
14.03.1997
1033
1
26
Štětkářová Johanka
07.02.1997
1033
1
27
Červená Pavla
14.02.1992
1033
1
28
Nálepková Tereza
05.10.1994
1033
1