Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2014

Věková kategorie: dospělí

15. 4.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis klub FÉNIX Nedvězí B
Tisknout
7
0
57:6
114:16
741:339
14
2
TCD Donovalská
Tisknout
6
1
41:22
87:47
650:479
13
3
TJ Břevnov
Tisknout
5
2
40:23
86:48
660:453
12
4
TCD Horní Měcholupy C
Tisknout
3
4
27:36
59:77
505:600
10
5
SK HAMR, o.s. C
Tisknout
3
4
23:40
49:84
517:618
10
6
TK Ruzyně Praha C
Tisknout
2
5
31:32
69:72
590:584
9
7
Tenis Lekce club Praha
Tisknout
2
5
23:40
49:81
428:617
9
8
TŠ Pohořelec B
Tisknout
0
7
10:53
21:109
293:694
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
03.5.2014
3
Tenis klub FÉNIX Nedvězí B TJ Břevnov
8:1
16:3
105:63
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Molek Jiří
6
Rybín Miroslav
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
2.
Hýbl Jan (H)
1
Štědronský Radek
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
3.
Čambor Radovan
1
Matouš Miloš
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
4.
Laboutka Tomáš (H)
1
Mardešič Jakub
1
6:1
3:6
6:2
15
9
2
1
1
0
5.
Klusáková Lucie
3
Šenkárčinová Bára (H)
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
6.
Röschlová Alžběta (H)
1
Kotková Barbora (H)
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
7.
Pohunek Jaroslav
Čambor Radovan
3
1
Jedlička Petr
Matouš Miloš
1
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Laboutka Tomáš (H)
David Martin
1
1
Rybín Miroslav
Štědronský Radek
1
1
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
9.
Klusáková Lucie
Röschlová Alžběta (H)
3
1
Šenkárčinová Bára (H)
Kotková Barbora (H)
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
105
63
16
3
8
1

Soupiska Tenis klub FÉNIX Nedvězí B

jméno
nar.
BH
1
Molek Jiří
12.12.1977
465
6
2
Pohunek Jaroslav
07.03.1970
1201
3
3
Čuřín Adam
03.04.1976
1269
1
4
Hýbl Jan (H)
31.07.1971
1269
1
5
Čambor Radovan
08.05.1977
1269
1
6
Laboutka Tomáš (H)
08.10.1997
1269
1
7
David Martin
18.10.1982
1269
1
8
Wagner Michal
09.01.1975
1269
1
21
Klusáková Lucie
14.04.1981
981
3
22
Bendlová Sandra
22.12.1994
1033
1
23
Röschlová Alžběta (H)
14.01.1982
1033
1
24
Feyer Dana (Z)
12.01.1993
1033
1

Soupiska TJ Břevnov

jméno
nar.
BH
1
Rybín Miroslav
22.03.1980
1269
1
2
Štědronský Radek
12.09.1978
1269
1
3
Jedlička Petr
15.04.1981
1269
1
4
Jakeš Daniel
25.03.1965
1269
1
5
Matouš Miloš
27.04.1960
1269
1
6
Mardešič Jakub
04.12.1985
1269
1
21
Šilhanová Helena
28.07.1968
823
3
22
Šenkárčinová Bára (H)
06.06.1992
1033
1
23
Kotková Barbora (H)
03.09.1992
1033
1