Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2014

Věková kategorie: dospělí

15. 4.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis klub FÉNIX Nedvězí B
Tisknout
7
0
57:6
114:16
741:339
14
2
TCD Donovalská
Tisknout
6
1
41:22
87:47
650:479
13
3
TJ Břevnov
Tisknout
5
2
40:23
86:48
660:453
12
4
TCD Horní Měcholupy C
Tisknout
3
4
27:36
59:77
505:600
10
5
SK HAMR, o.s. C
Tisknout
3
4
23:40
49:84
517:618
10
6
TK Ruzyně Praha C
Tisknout
2
5
31:32
69:72
590:584
9
7
Tenis Lekce club Praha
Tisknout
2
5
23:40
49:81
428:617
9
8
TŠ Pohořelec B
Tisknout
0
7
10:53
21:109
293:694
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
28.6.2014
28
TCD Horní Měcholupy C TK Ruzyně Praha C
5:4
12:10
99:103
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vrba David
1
Komárek Luboš
1
2:6
6:3
6:4
14
13
2
1
1
0
2.
Kocourek Lukáš
1
Dostál Michal
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
3.
Vrbová Zuzana
1
Bostlová Marie
1
6:4
2:6
4:6
12
16
1
2
0
1
4.
Strnisková Jana
1
Novotná Kateřina
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
5.
Šplechtna Svatopluk
1
Beran Martin
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
6.
Strnisko Július
1
Hronek Martin (H)
1
6:4
4:6
5:7
15
17
1
2
0
1
7.
Vrba David
Šplechtna Svatopluk
1
1
Dostál Michal
Beran Martin
1
1
6:3
0:6
1:0
7
9
2
1
1
0
8.
Kocourek Lukáš
Strnisko Július
1
1
Komárek Luboš
Hronek Martin (H)
1
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
9.
Vrbová Zuzana
Strnisková Jana
1
1
Bostlová Marie
Novotná Kateřina
1
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
               
99
103
12
10
5
4

Soupiska TCD Horní Měcholupy C

jméno
nar.
BH
1
Vrba David
25.06.1982
1269
1
2
Kocan Radek (H)
07.12.1988
1269
1
3
Kocourek Lukáš
28.05.1999
1269
1
4
Dyba Jakub
26.07.1974
1269
1
5
Šplechtna Svatopluk
30.11.1969
1269
1
6
Kočárek Jiří
24.11.1966
1269
1
7
Strnisko Július
01.04.1984
1269
1
8
Krejčík Roman (H)
10.08.1965
1269
1
9
Blažek Dominik
30.07.1998
1269
1
10
Kutil Ladislav
09.02.1976
1269
1
11
Sehnal Tomáš
09.07.1978
1269
1
12
Königsmark Jan
14.12.1984
1269
1
21
Krejčíková Johana
03.03.1997
1033
1
22
Vrbová Zuzana
08.05.1988
1033
1
23
Švíková Radka
25.09.1971
1033
1
24
Švíková Kateřina
21.01.2001
1033
1
25
Ernestová Laura
19.04.2000
1033
1
26
Strnisková Jana
11.10.1961
1033
1
27
Konigsmarková Radka
20.07.1979
1033
1
28
Ovchinnikova Ekaterina (Z)
22.03.2002
1033
1

Soupiska TK Ruzyně Praha C

jméno
nar.
BH
1
Čermák Jakub
29.10.1992
1269
1
2
Komárek Luboš
20.01.1981
1269
1
3
Dostál Michal
04.02.1993
1269
1
4
Beran Martin
06.05.1982
1269
1
5
Hronek Martin (H)
26.02.1984
1269
1
6
Císař Eduard
30.07.1969
1269
1
7
Vích Damián
14.08.1998
1269
1
8
Hanuš Petr
08.12.1998
1269
1
9
Špaček Jan
21.12.1987
1269
1
10
Šmída Daniel
04.09.1998
1269
1
11
Šmída David
04.09.1998
1269
1
12
Březina Martin
08.06.1996
1269
1
21
Famfulíková Eva
21.10.1987
981
3
22
Bostlová Marie
22.07.1998
1033
1
23
Pechová Barbora
28.01.1998
1033
1
24
Malečková Tereza (H)
26.03.1997
1033
1
25
Novotná Kateřina
14.03.1997
1033
1
26
Štětkářová Johanka
07.02.1997
1033
1
27
Červená Pavla
14.02.1992
1033
1
28
Nálepková Tereza
05.10.1994
1033
1