Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2014

Věková kategorie: dospělí

15. 4.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis klub FÉNIX Nedvězí B
Tisknout
7
0
57:6
114:16
741:339
14
2
TCD Donovalská
Tisknout
6
1
41:22
87:47
650:479
13
3
TJ Břevnov
Tisknout
5
2
40:23
86:48
660:453
12
4
TCD Horní Měcholupy C
Tisknout
3
4
27:36
59:77
505:600
10
5
SK HAMR, o.s. C
Tisknout
3
4
23:40
49:84
517:618
10
6
TK Ruzyně Praha C
Tisknout
2
5
31:32
69:72
590:584
9
7
Tenis Lekce club Praha
Tisknout
2
5
23:40
49:81
428:617
9
8
TŠ Pohořelec B
Tisknout
0
7
10:53
21:109
293:694
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
21.6.2014
24
TŠ Pohořelec B TJ Břevnov
1:8
2:16
18:96
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hrbek Jan
1
Rybín Miroslav
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Bejin Ivan
1
Jedlička Petr
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Písařová Markéta
1
Šenkárčinová Bára (H)
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Egorenko Alena
1
Kotková Barbora (H)
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Dvořák Michal
1
Jakeš Daniel
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Herczeg Jan
1
Matouš Miloš
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Písařová Markéta
Egorenko Alena
1
1
Šenkárčinová Bára (H)
Kotková Barbora (H)
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
8.
Hrbek Jan
Bejin Ivan
1
1
Rybín Miroslav
Jedlička Petr
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
9.
Dvořák Michal
Herczeg Jan
1
1
Jakeš Daniel
Matouš Miloš
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
               
18
96
2
16
1
8

Soupiska TŠ Pohořelec B

jméno
nar.
BH
1
Hrbek Jan
02.12.1992
1269
1
2
Nezdara Ondřej
24.09.1978
1269
1
3
Kováčik Martin
18.04.1989
1269
1
4
Bejin Ivan
03.04.2001
1269
1
5
Gazdík David
16.12.1991
1269
1
6
Dvořák Michal
17.06.1999
1269
1
7
Herczeg Jan
01.06.2002
1269
1
21
Hánová Alexandra
06.03.1993
1033
1
22
Písařová Markéta
01.04.1985
1033
1
23
Egorenko Alena
24.06.1994
1033
1
24
Těhníková Ema
03.09.2004
1033
1
25
Stojadinovičová Sára
17.08.2000
1033
1

Soupiska TJ Břevnov

jméno
nar.
BH
1
Rybín Miroslav
22.03.1980
1269
1
2
Štědronský Radek
12.09.1978
1269
1
3
Jedlička Petr
15.04.1981
1269
1
4
Jakeš Daniel
25.03.1965
1269
1
5
Matouš Miloš
27.04.1960
1269
1
6
Mardešič Jakub
04.12.1985
1269
1
21
Šilhanová Helena
28.07.1968
823
3
22
Šenkárčinová Bára (H)
06.06.1992
1033
1
23
Kotková Barbora (H)
03.09.1992
1033
1