Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2014

Věková kategorie: dospělí

15. 4.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis klub FÉNIX Nedvězí B
Tisknout
7
0
57:6
114:16
741:339
14
2
TCD Donovalská
Tisknout
6
1
41:22
87:47
650:479
13
3
TJ Břevnov
Tisknout
5
2
40:23
86:48
660:453
12
4
TCD Horní Měcholupy C
Tisknout
3
4
27:36
59:77
505:600
10
5
SK HAMR, o.s. C
Tisknout
3
4
23:40
49:84
517:618
10
6
TK Ruzyně Praha C
Tisknout
2
5
31:32
69:72
590:584
9
7
Tenis Lekce club Praha
Tisknout
2
5
23:40
49:81
428:617
9
8
TŠ Pohořelec B
Tisknout
0
7
10:53
21:109
293:694
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
14.6.2014
18
SK HAMR, o.s. C TŠ Pohořelec B
8:1
17:2
106:47
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Strnad Jan
1
Hrbek Jan
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
2.
Stříbrný Tomáš
1
Bejin Ivan
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
3.
Strádalová Vanda
1
Písařová Markéta
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
4.
Capoušková Zuzana
1
Egorenko Alena
1
0:6
6:4
4:6
10
16
1
2
0
1
5.
Karlovský Ondřej
1
Gazdík David
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
6.
Strnad Michal
1
Herczeg Jan
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
7.
Strádalová Vanda
Capoušková Zuzana
1
1
Písařová Markéta
Egorenko Alena
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
8.
Strnad Jan
Stříbrný Tomáš
1
1
Hrbek Jan
Bejin Ivan
1
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
9.
Karlovský Ondřej
Strnad Michal
1
1
Gazdík David
Herczeg Jan
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
106
47
17
2
8
1

Soupiska SK HAMR, o.s. C

jméno
nar.
BH
1
Kotmel Tomáš
26.02.1986
1269
1
2
Strnad Jan
08.10.1997
1269
1
3
Stříbrný Tomáš
03.04.1963
1269
1
4
Karlovský Ondřej
03.03.1993
1269
1
5
Strnad Michal
21.08.1988
1269
1
6
Karlovský Filip
26.02.1959
1269
1
7
Strnad Jakub
24.05.1969
1269
1
8
Šťovíček Otakar
09.03.1949
1269
1
9
Capoušek Petr
25.10.1959
1269
1
21
Migasová Lucie
10.09.1970
1033
1
22
Migasová Natálie
20.02.1997
1033
1
23
Běhalová Kristína
14.09.1986
1033
1
24
Strádalová Vanda
27.11.1962
1033
1
25
Capoušková Zuzana
06.07.1962
1033
1
26
Šťovíčková Stanislava
25.02.1959
1033
1

Soupiska TŠ Pohořelec B

jméno
nar.
BH
1
Hrbek Jan
02.12.1992
1269
1
2
Nezdara Ondřej
24.09.1978
1269
1
3
Kováčik Martin
18.04.1989
1269
1
4
Bejin Ivan
03.04.2001
1269
1
5
Gazdík David
16.12.1991
1269
1
6
Dvořák Michal
17.06.1999
1269
1
7
Herczeg Jan
01.06.2002
1269
1
21
Hánová Alexandra
06.03.1993
1033
1
22
Písařová Markéta
01.04.1985
1033
1
23
Egorenko Alena
24.06.1994
1033
1
24
Těhníková Ema
03.09.2004
1033
1
25
Stojadinovičová Sára
17.08.2000
1033
1