Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2014

Věková kategorie: dospělí

15. 4.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis klub FÉNIX Nedvězí B
Tisknout
7
0
57:6
114:16
741:339
14
2
TCD Donovalská
Tisknout
6
1
41:22
87:47
650:479
13
3
TJ Břevnov
Tisknout
5
2
40:23
86:48
660:453
12
4
TCD Horní Měcholupy C
Tisknout
3
4
27:36
59:77
505:600
10
5
SK HAMR, o.s. C
Tisknout
3
4
23:40
49:84
517:618
10
6
TK Ruzyně Praha C
Tisknout
2
5
31:32
69:72
590:584
9
7
Tenis Lekce club Praha
Tisknout
2
5
23:40
49:81
428:617
9
8
TŠ Pohořelec B
Tisknout
0
7
10:53
21:109
293:694
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
31.5.2014
16
TJ Břevnov SK HAMR, o.s. C
6:3
13:6
92:67
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Rybín Miroslav
1
Kotmel Tomáš
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
2.
Štědronský Radek
1
Strnad Jan
1
6:7
3:6
 
9
13
0
2
0
1
3.
Šilhanová Helena
3
Strádalová Vanda
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
4.
Šenkárčinová Bára (H)
1
Šťovíčková Stanislava
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
5.
Jedlička Petr
1
Stříbrný Tomáš
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Mardešič Jakub
1
Strnad Michal
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Štědronský Radek
Rybín Miroslav
1
1
Kotmel Tomáš
Šťovíček Otakar
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
8.
Mardešič Jakub
Jedlička Petr
1
1
Strnad Jan
Stříbrný Tomáš
1
1
0:6
6:3
4:10
10
19
1
2
0
1
9.
Šenkárčinová Bára (H)
Šilhanová Helena
1
3
Strádalová Vanda
Šťovíčková Stanislava
1
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
               
92
67
13
6
6
3

Soupiska TJ Břevnov

jméno
nar.
BH
1
Rybín Miroslav
22.03.1980
1269
1
2
Štědronský Radek
12.09.1978
1269
1
3
Jedlička Petr
15.04.1981
1269
1
4
Jakeš Daniel
25.03.1965
1269
1
5
Matouš Miloš
27.04.1960
1269
1
6
Mardešič Jakub
04.12.1985
1269
1
21
Šilhanová Helena
28.07.1968
823
3
22
Šenkárčinová Bára (H)
06.06.1992
1033
1
23
Kotková Barbora (H)
03.09.1992
1033
1

Soupiska SK HAMR, o.s. C

jméno
nar.
BH
1
Kotmel Tomáš
26.02.1986
1269
1
2
Strnad Jan
08.10.1997
1269
1
3
Stříbrný Tomáš
03.04.1963
1269
1
4
Karlovský Ondřej
03.03.1993
1269
1
5
Strnad Michal
21.08.1988
1269
1
6
Karlovský Filip
26.02.1959
1269
1
7
Strnad Jakub
24.05.1969
1269
1
8
Šťovíček Otakar
09.03.1949
1269
1
9
Capoušek Petr
25.10.1959
1269
1
21
Migasová Lucie
10.09.1970
1033
1
22
Migasová Natálie
20.02.1997
1033
1
23
Běhalová Kristína
14.09.1986
1033
1
24
Strádalová Vanda
27.11.1962
1033
1
25
Capoušková Zuzana
06.07.1962
1033
1
26
Šťovíčková Stanislava
25.02.1959
1033
1