Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2014

Věková kategorie: dospělí

15. 4.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis klub FÉNIX Nedvězí B
Tisknout
7
0
57:6
114:16
741:339
14
2
TCD Donovalská
Tisknout
6
1
41:22
87:47
650:479
13
3
TJ Břevnov
Tisknout
5
2
40:23
86:48
660:453
12
4
TCD Horní Měcholupy C
Tisknout
3
4
27:36
59:77
505:600
10
5
SK HAMR, o.s. C
Tisknout
3
4
23:40
49:84
517:618
10
6
TK Ruzyně Praha C
Tisknout
2
5
31:32
69:72
590:584
9
7
Tenis Lekce club Praha
Tisknout
2
5
23:40
49:81
428:617
9
8
TŠ Pohořelec B
Tisknout
0
7
10:53
21:109
293:694
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
24.5.2014
10
TCD Horní Měcholupy C TJ Břevnov
2:7
5:15
56:108
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vrba David
1
Rybín Miroslav
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Šplechtna Svatopluk
1
Štědronský Radek
1
6:3
6:7
0:6
12
16
1
2
0
1
3.
Kočárek Jiří
1
Jedlička Petr
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Blažek Dominik
1
Matouš Miloš
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Vrbová Zuzana
1
Šilhanová Helena
3
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Ovchinnikova Ekaterina (Z)
1
Šenkárčinová Bára (H)
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
7.
Vrba David
Blažek Dominik
1
1
Jedlička Petr
Rybín Miroslav
1
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Šplechtna Svatopluk
Kočárek Jiří
1
1
Štědronský Radek
Matouš Miloš
1
1
4:6
7:5
7:6
18
17
2
1
1
0
9.
Vrbová Zuzana
Ovchinnikova Ekaterina (Z)
1
1
Šilhanová Helena
Šenkárčinová Bára (H)
3
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
               
56
108
5
15
2
7

Soupiska TCD Horní Měcholupy C

jméno
nar.
BH
1
Vrba David
25.06.1982
1269
1
2
Kocan Radek (H)
07.12.1988
1269
1
3
Kocourek Lukáš
28.05.1999
1269
1
4
Dyba Jakub
26.07.1974
1269
1
5
Šplechtna Svatopluk
30.11.1969
1269
1
6
Kočárek Jiří
24.11.1966
1269
1
7
Strnisko Július
01.04.1984
1269
1
8
Krejčík Roman (H)
10.08.1965
1269
1
9
Blažek Dominik
30.07.1998
1269
1
10
Kutil Ladislav
09.02.1976
1269
1
11
Sehnal Tomáš
09.07.1978
1269
1
12
Königsmark Jan
14.12.1984
1269
1
21
Krejčíková Johana
03.03.1997
1033
1
22
Vrbová Zuzana
08.05.1988
1033
1
23
Švíková Radka
25.09.1971
1033
1
24
Švíková Kateřina
21.01.2001
1033
1
25
Ernestová Laura
19.04.2000
1033
1
26
Strnisková Jana
11.10.1961
1033
1
27
Konigsmarková Radka
20.07.1979
1033
1
28
Ovchinnikova Ekaterina (Z)
22.03.2002
1033
1

Soupiska TJ Břevnov

jméno
nar.
BH
1
Rybín Miroslav
22.03.1980
1269
1
2
Štědronský Radek
12.09.1978
1269
1
3
Jedlička Petr
15.04.1981
1269
1
4
Jakeš Daniel
25.03.1965
1269
1
5
Matouš Miloš
27.04.1960
1269
1
6
Mardešič Jakub
04.12.1985
1269
1
21
Šilhanová Helena
28.07.1968
823
3
22
Šenkárčinová Bára (H)
06.06.1992
1033
1
23
Kotková Barbora (H)
03.09.1992
1033
1