Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2013

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
48:15
99:35
665:423
14
2
Tenisklub Cheb A
Tisknout
5
2
37:26
78:55
654:526
12
3
Slavoj Stod
Tisknout
4
3
35:26
74:60
601:505
11
4
Loko Karlovy Vary B
Tisknout
3
4
28:35
61:73
509:562
10
5
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
3
4
27:34
58:72
545:575
10
6
TK Škoda Plzeň C
Tisknout
3
4
26:35
59:71
533:585
10
7
TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
Tisknout
2
5
27:36
60:81
560:660
9
8
Jiskra Domažlice B
Tisknout
1
6
20:41
45:87
428:659
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
22.6.2013
26
TJ Sokol Planá u Mar.Lázní TCG Karlovy Vary B
2:7
4:16
57:112
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kulíř Lukáš
1
Rinko Štěpán
12
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
2.
Danko Jan
1
Potužák David
9
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Kolihová Lucie
3
Říčanová Daniela
9
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Suková Miroslava
3
Štechová Adéla
3
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Fleisig Jiří
1
Mašek Jan
4
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Santner Aleš
1
Budno Mark (Z)
4
6:3
2:6
6:3
14
12
2
1
1
0
7.
Kulíř Lukáš
Santner Aleš
1
1
Rinko Štěpán
Budno Mark (Z)
12
4
6:1
3:6
10:8
19
15
2
1
1
0
8.
Danko Jan
Ládr Stanislav
1
1
Potužák David
Mašek Jan
9
4
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Kolihová Lucie
Suková Miroslava
3
3
Říčanová Daniela
Štechová Adéla
9
3
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
               
57
112
4
16
2
7

Soupiska TJ Sokol Planá u Mar.Lázní

jméno
nar.
BH
1
Kulíř Lukáš
06.05.1985
1625
1
2
Danko Jan
06.08.1986
1625
1
3
Kulíř Vladislav
13.10.1983
1625
1
4
Fleisig Jiří
05.02.1965
1625
1
5
Santner Aleš
29.10.1989
1625
1
6
Ládr Stanislav
09.05.1965
1625
1
21
Kolihová Lucie
01.03.1988
760
3
22
Suková Miroslava
12.08.1988
908
3
23
Ščastnárová Marcela
17.03.1988
1029
1

Soupiska TCG Karlovy Vary B

jméno
nar.
BH
1
Rinko Štěpán
13.11.1996
282
12
2
Psohlavec Tomáš
30.03.1986
615
6
3
Potužák David
10.03.1995
321
9
4
Mašek Jan
29.05.1996
800
4
5
Šimon Radek
19.09.1983
358
9
6
Budno Mark (Z)
08.08.1995
1073
4
7
Beneš Josef
03.04.1986
1208
3
8
Zahraj Ondřej
03.01.1975
1625
1
9
Hájek Tomáš
12.11.1995
1625
1
21
Pokorná Petra (H)
27.02.1994
107
15
22
Říčanová Daniela
08.09.1994
251
9
23
Štechová Adéla
01.06.1996
908
3
24
Budíková Kateřina
28.08.1990
1029
1
25
Viktorová Jana
24.01.1993
1029
1