Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2013

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
48:15
99:35
665:423
14
2
Tenisklub Cheb A
Tisknout
5
2
37:26
78:55
654:526
12
3
Slavoj Stod
Tisknout
4
3
35:26
74:60
601:505
11
4
Loko Karlovy Vary B
Tisknout
3
4
28:35
61:73
509:562
10
5
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
3
4
27:34
58:72
545:575
10
6
TK Škoda Plzeň C
Tisknout
3
4
26:35
59:71
533:585
10
7
TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
Tisknout
2
5
27:36
60:81
560:660
9
8
Jiskra Domažlice B
Tisknout
1
6
20:41
45:87
428:659
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2013
12
TJ Sokol Planá u Mar.Lázní Loko Karlovy Vary B
7:2
14:6
116:67
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kulíř Lukáš
1
Leitner Antonín
4
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
2.
Danko Jan
1
Hofmann Jiří
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
3.
Kolihová Lucie
3
Šťastná Michaela
3
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
4.
Suková Miroslava
3
Machalcová Kateřina
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
5.
Kulíř Vladislav
1
Písařík David
1
6:7
6:2
7:6
19
15
2
1
1
0
6.
Santner Aleš
1
Knopp Tomáš
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Kulíř Lukáš
Santner Aleš
1
1
Leitner Antonín
Hofmann Jiří
4
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
8.
Danko Jan
Ládr Stanislav
1
1
Písařík David
Knopp Tomáš
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
9.
Kolihová Lucie
Suková Miroslava
3
3
Šťastná Michaela
Machalcová Kateřina
3
1
5:7
6:0
10:2
21
9
2
1
1
0
               
116
67
14
6
7
2

Soupiska TJ Sokol Planá u Mar.Lázní

jméno
nar.
BH
1
Kulíř Lukáš
06.05.1985
1625
1
2
Danko Jan
06.08.1986
1625
1
3
Kulíř Vladislav
13.10.1983
1625
1
4
Fleisig Jiří
05.02.1965
1625
1
5
Santner Aleš
29.10.1989
1625
1
6
Ládr Stanislav
09.05.1965
1625
1
21
Kolihová Lucie
01.03.1988
760
3
22
Suková Miroslava
12.08.1988
908
3
23
Ščastnárová Marcela
17.03.1988
1029
1

Soupiska Loko Karlovy Vary B

jméno
nar.
BH
1
Petričko Pavel
19.06.1982
406
9
2
Leitner Antonín
05.09.1975
760
4
3
Havel Jiří
10.04.1962
1503
3
4
Hofmann Jiří
13.04.1965
1625
1
5
Cattaneo Daniel
10.09.1989
1625
1
6
Duda Filip (H)
30.09.1998
1625
1
7
Šleis Luděk
02.08.1963
1625
1
8
Písařík David
08.08.1991
1625
1
9
Dragoun Daniel
05.04.1999
1625
1
10
Knopp Tomáš
07.07.1995
1625
1
11
Štěrba Ondřej
24.03.1992
1625
1
12
Bardak Kristián
20.03.1998
1625
1
21
Šťastná Michaela
16.02.1990
823
3
22
Suchopárová Markéta (H)
17.06.1986
1029
1
23
Kolar Erin (Z)
09.05.1978
1029
1
24
Čeladníková Veronika
02.04.1998
1029
1
25
Holanová Karolína
04.04.1995
1029
1
26
Machalcová Kateřina
04.05.2000
1029
1